Skocz do zawartości
krd

Powloka na felgi

Rekomendowane odpowiedzi

@Montano powłoką do felg. Masz przynajmniej kilka firm wymienionych w tym wątku, ba kilka postów wyżej. Wybierzesz coś dla siebie :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchajcie mam pytanie możliwe by po 5 miesiącach padła powłoka na felgach bo felgi jakby nie kropelkują już. Jak się leje wodę to tafla jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Amatordetailingu napisał:

Słuchajcie mam pytanie możliwe by po 5 miesiącach padła powłoka na felgach bo felgi jakby nie kropelkują już. Jak się leje wodę to tafla jest?

Potraktuj szamponem/pianą do odtykania powłok.

Druga sprawa zależy co i jak tam było położone - jak spartolone, to możliwe...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie Dlux spokojnie prztrwal zime,czy przy zmianie na letnie moge przemyc spokojnie Tenzi aluxem czy mi sciagnie Dluxa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@menior osobiście bym się nie odważył, 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co tak ciężko arsenał na felgi zabezpieczone powłoka. Przecież wszystko co zejdzie łatwiej jak jest powłoka. Zacznij od czegoś delikatniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak,chcialem czyms ns szybko przeleciec na bezdotyku nim schowam do piwnicy,z zewnatrz faktycznie i szaponem umyje ale nie wiem jak od wewnatrz po zimie wygladaja 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzuciłem DLUXa na swoje felgii, ale tylko na fronty. Na wewnetrzne części dałem zwykły wosk. Czy ktoś się wypowie na temat czy ten wosk coś pomoże. Ale proszę tych co tak próbowali.

Ogólnie DLUX bo najtańszy, ale przeczytawszy tych 13 stron, jakby większość średnio zadowolona. Gtechniq jest dwa razy droższy, więc w moim przypadku nie ma w ogóle o czym myśleć.

1. Czy ktoś używa czegoś taniego do środka, ale co daje rade?

2. Na stronach polskich odnośnie CarPro DLUX jest informacja, że należy produkt zostawić na 10-30 min. Rozumiem, ze ktoś tu sie pomylił? Ja ścieram pare minut po nałożeniu

3. Jest sens wrzucania coś po myciu na tą powłokę? (Reload -> odpada, cena jest spora). Coś budżetowego, ale dającego rade między myciami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, aabbcc123 napisał:

Wrzuciłem DLUXa na swoje felgii, ale tylko na fronty. Na wewnetrzne części dałem zwykły wosk. Czy ktoś się wypowie na temat czy ten wosk coś pomoże. Ale proszę tych co tak próbowali.

Ogólnie DLUX bo najtańszy, ale przeczytawszy tych 13 stron, jakby większość średnio zadowolona. Gtechniq jest dwa razy droższy, więc w moim przypadku nie ma w ogóle o czym myśleć.

1. Czy ktoś używa czegoś taniego do środka, ale co daje rade?

2. Na stronach polskich odnośnie CarPro DLUX jest informacja, że należy produkt zostawić na 10-30 min. Rozumiem, ze ktoś tu sie pomylił? Ja ścieram pare minut po nałożeniu

3. Jest sens wrzucania coś po myciu na tą powłokę? (Reload -> odpada, cena jest spora). Coś budżetowego, ale dającego rade między myciami?

Z mojego doswiadczenia powiem tak

1.wielkiego sensu nie widze,gdy dawałem od srodka produkty typu Fk1000 czy Colli to po sezonie nie bylo po nich sladu ale moze cos tam i daje

2.ja tez scieralem po ok 5 minutach 

3.wielkiego sensu nie widze ale tez nie jest zabronione jesli chcesz tam odrobine cos wzmocnić 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie przygotowania felg pod twardy wosk/powłokę. Czym nakładacie cleaner lub pastę polerską na felgi, jeśli nie macie maszyny rotacyjnej i małych BP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostanio na myjni tak dzialalem 😁

photo_editor_ds_1557662776978.jpg.a4f37359905344ecc2139d5ba6aa3fa9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@menior Właśnie tak myślałem o szyszkach na wkrętarkę i jakimś ręcznym aplikatorze/padzie. Uważacie, że tri-color wystarczy? 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie Tri color ze wzgledu na ksztalt moze byc troche nieporeczny na felgach,a szyszka okazala sie idealna do takich robotek 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@menior Zamawiałeś z alli, allegro, czy jakiś sklep detailingowy? 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, rudi0018 napisał:

@menior Zamawiałeś z alli, allegro, czy jakiś sklep detailingowy? 😉 

Z amazona 😉 ale to tez chinczyki te same co na alli pewnie 

• Okay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi