Skocz do zawartości

Powloka na felgi


krd

Rekomendowane odpowiedzi

Dlux jest dosyć oleisty wiec nie powinieneś mieć problemów z aplikacją. Jeśli nie zabezpieczysz jakiegoś fragmentu felgi to będzie nie zabezpieczony...i będzie się bardziej brudził. Proponuje 24h po aplikacji zapodać na niego porządny QD np: Tac System Quartz MAX. A później regularnie co jakiś czas użyj go na czyste felgi aby przedłużyć żywotność powłoki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tipa ;) Wczoraj na jednej spróbowałem i rzeczywiście da radę zobaczyć gdzie nie został zaaplikowany a w dodatku po tym jak wyschnie robi się biała mgiełka i widać gdzie trzeba docierać. Ciekawy jestem jak to się utrzyma na polerowanym rancie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie :)

Otóż swego czasu dostrzegłem, że mimo pięknie umytych felg, po kilku dniach wraca pył... Padło pytanie co z tym zrobić, polecono mi http://www.poorboysworld.com/wheel-sealant.htm .

Daje rade? :) czy może jest coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Powoli trzeba zacząć myśleć już o wiośnie. Co myślicie o różnicach między Gyeon q2 rim a Artdewheel: trwałość, nakładanie, itd. A może jeszcze coś innego jest w podobnej cenie (~150 zł) warte uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem całe lato Gyeon'a i byłem bardzo zadowolony. Felgi jeździły od połowy marca do końca października. Do końca kropelkowały i świetnie się domywały. Na koniec sezonu nawet mycie od wewnątrz było banalne :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też śmiało mogę polecić 4nano , trzymało od kwietnia do listopada jak wściekłe , ale kropelek brak to fakt

Kusicie, chyba faktycznie odpuszczę droższe środki na rzecz 4nano. Chyba że ktoś jeszcze uzasadni branie powłoki gyeona/artdewheel nad o połowę tańszy 4nano. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bezpieczne jest mycie ADBL Tire & Rubber Cleaner lub Shiny Garage Pure Black Tire Cleaner na powłoce 4nano na felgi? Mocno osłabi czy nie ma przeciwskazań? Wiadomo że przy myciu opon zawsze coś tam może na felgę kropnąć. Jak ma się w/w Rim Protect do zabezpieczenia kołpaków lub plastikowych dekielków w feldze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć. W tym roku postanowiłem zaupić czarne felgi do swojej Megane II. Wybór padł na Dezent TD Black - w macie.

I po tym jak już je dostałem zacząłem sie zastanawiać jak zabezpieczyć czarne matowe felgi żeby nie zaczęły wyglądać jak normalne nie matowe.

Możecie polecić coś z nie najwyższej półki ale tak żeby miało to jednak jakąś sensowną trwałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.