Skocz do zawartości

Powloka na felgi


krd

Rekomendowane odpowiedzi

@Strus kupując jakiekolwiek powłoki hołduję zasadzie, że powierzchnia musi być dobrze przygotowana, co gwarantuje ich lepszą trwałość. Dlatego pod wszelkie powłoki od dawna używam gyeon prep zamiennie z carpro eraser lub awaryjnie zmywacz silikonowy novol.

Moonlight będę kładł na dniach. Planuję wymyć pastę Prepem, a powłokę położyć  bezpośrednio po essence.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

@Pajko wg mnie to cały czas bardzo mocny zawodnik 💪 Cena/jakość rewelacyjna 🥇 Bardzo fajną, bliźniaczą wręcz alternatywą jest TAC SYSTEM: QUARTZ MAGIC PLUS. Ma on nieco więcej kwarcu w składzie, lecz w cenie regularnej jest 10 zł droższy. O jego lepszej lub gorszej trwałości się nie wypowiem, gdyż dopiero od listopada ubiegłego roku testuję go na felgach i plastikach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Pajko napisał:

Czołem ! 

Wypadłem trochę z obiegu jeżeli chodzi powłoki do kół . 

Potrzebuje czymś zabezpieczyć 20" w chromie . Myślę o DLUX'ie . 
Chyba że polecacie coś innego ?

@Crasher twierdzi, że Ultracoat Metalguard jest lepszy, więc niech się wypowie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pajko

Dlux to sezonowy produkt, wytrzymuje zime ale po niej szybko padnie, gdy ktoś ma dwa komplety kol to jeszcze

Ja na tomiast wole skorzystac z bardzo wydajnego i dobrego produkty ultracoat metal guard. Moja 30 ml butelka zabezpieczyla juz kilka kompletow i JeszcZe mam jej sporo. Odebralem właśnie z lakierowania felgi i na pewno uzyje je na nie. W dziale test powininiem zamieścić relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Crasher napisał:

@Pajko

Dlux to sezonowy produkt, wytrzymuje zime ale po niej szybko padnie, gdy ktoś ma dwa komplety kol to jeszcze

Ja na tomiast wole skorzystac z bardzo wydajnego i dobrego produkty ultracoat metal guard. Moja 30 ml butelka zabezpieczyla juz kilka kompletow i JeszcZe mam jej sporo. Odebralem właśnie z lakierowania felgi i na pewno uzyje je na nie. W dziale test powininiem zamieścić relacje.

Są zupełnie różne lakiery na felgach, więc bezsensowne uogólnianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 godzin temu, Gardor napisał:

Czy warto aplikować aerografem czy tradycyjnie.

natryskowo wiecej idzie produktu bo czesc leci w powietrze. Ale czy aplikacja reczna czy natryskowa to dzialanie takie same 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj deironizerem odetkałem kisho na felgach. Wygląda na to, że zima mu nie straszna, choć od kilku tysięcy km (zima i brak mycia felg, tylko płukanie na bezdotyku) powłoka nie kropelkowała.

Felgi wyglądały strasznie i wyciągnąłem grubszy arsenał, a wystarczył 1x deironizem + pędzelek 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.