Skocz do zawartości

V40 - The Wagon Is Back


Rekomendowane odpowiedzi

W życiu nie pomyślałbym, że V40 może robić takie wrażenie. Szacun.

 

ja również ;)

 

 

Btw może ktoś spotkał się z tym jak wykonać (bądź gdzie kupić) takie dokładki jak te na zdjęciu ? Widać, że idealnie spasowane i naklejone na oryginalną dokładkę zderzaka w tym modelu.

 

volvo_0_662.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ło panie :shock: Nie wiem jak to się stało, ale dopiero teraz przejrzałem pierwszą stronę tematu :oops: Coś niesamowitego. Na pierwszy rzut oka zwykłe V40, a jak się przyjrzeć tyle dopieszczonych szczególików :shock:

Klękam i całuję w sygnet 0recourse.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Żeby nie było, że projekt umarł. Nie umarł, żyje i ma się doskonale.

Mniejsze i większe prace odbywały się w zimie, wszystko obfotografowane i zostanie pokazane w odpowiednim czasie. Obecnie sprawy nabierają tempa.

 

Auto będzie posadzone nieco niżej na niższym profilu, wleci trochę modyfikacji wizualnych z zewnątrz i w środku a także pod maską.

 

Ale niekwestionowanym gwoździem tego sezonu będzie ponowne lakierowanie całego samochodu, nie wiem jeszcze czy ze zmianą koloru/odcienia czy nie. Chodzą mi po głowie lakiery typu candy w odcieniach fioletowego lub niebieskiego... 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Owszem, auto odebrane, czas na szlif tu i tam (jutro), korektę i powłokę.

 

Odnośnie powłoki - zastanawiam się na co postawić przy takim kolorze lakieru żeby ładnie go podbić.

 

Zdjęć mam już dużo za dużo, ale wszystkim się podzielę po ukończeniu projektu co powinno mieć miejsce na przełomie maj/czerwiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.