Skocz do zawartości

V40 - The Wagon Is Back


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ciężarki na felgach są pod kolor felgi :)

 

W tym roku, po zakończeniu wszystkich prac mechanicznych i zmianie tapicerki - w ruch poszedł papier i zrobiłem wetsand elementów z których byłem niezadowolony czyli dach i maska. Korektę w tym roku robił akurat Piotrek, ja przygotowałem auto, potem on przejął temat a pod koniec wpadłem pomóc i położyłem sobie ceramikę i poskładałem wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężarki na felgach są pod kolor felgi :)

 

W tym roku, po zakończeniu wszystkich prac mechanicznych i zmianie tapicerki - w ruch poszedł papier i zrobiłem wetsand elementów z których byłem niezadowolony czyli dach i maska. Korektę w tym roku robił akurat Piotrek, ja przygotowałem auto, potem on przejął temat a pod koniec wpadłem pomóc i położyłem sobie ceramikę i poskładałem wszystko.

 

No to zwracam honor ale na fotce z unc-r były stalowe.

Jeszcze raz obejrzalem całość relacji. Coś niesamowitego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem, czekałem i się w końcu na te zdjęcia doczekałem :D

Koneserka!

Kolega pozamiatał, można zamykać to forum. Sztos!

 

Rodzice mają identyczny model tylko w dieslu, więc autko znam bardzo dobrze. Doceniam ogrom pracy i dopieszczanie poszczególnych elementów :good: To autko będzie miało już pewnie dożywocie u Ciebie, co? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem, czekałem i się w końcu na te zdjęcia doczekałem :D

Koneserka!

Kolega pozamiatał, można zamykać to forum. Sztos!

 

Rodzice mają identyczny model tylko w dieslu, więc autko znam bardzo dobrze. Doceniam ogrom pracy i dopieszczanie poszczególnych elementów :good: To autko będzie miało już pewnie dożywocie u Ciebie, co? ;)

 

Dzięki ;) ciężko powiedzieć czy będzie miało dożywocie ale na razie myśl o odsprzedaniu przeszła mi przez głowę tylko raz w momencie gdy wszystko się posypało (czytaj: mutur poszedł się paść) podczas ostatniego sezonu prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

piękne v40 :-) widać ogrom pracy podziwiam :-) petarda

 

żonce się podoba bo ma-miała (dała tacie - czasami się nim przejedzie) v40 ale przedlift 97 - no ale kupiony jakieś 12 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.