Skocz do zawartości

Jaki zestaw past do DA?


Rekomendowane odpowiedzi

Co polecacie?

Jaki zestaw past do maszyny DA polecacie?

mam zestaw padów flexi - zolty, bialy, pomaranczowy i czarny wafel.

Co bedzie najlepsze zestaw manzerny może SSR Poorboy's, a może 3M lub jeszcze cos innego.

A może warto dokupic pady z mikrofibry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja ostatnio na srebrnej masce przetestowałem 3M zielony korek - z futerkiem Flexipads i mikrofibrowym Flexipads.

 

Futerko pięknie sobie radzi na DA, fibrowy moim zdaniem słabiej :(

Ale to i tak wszystko zabawa w porównaniu do rotacji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy jak sie sprawy beda mialy bo wlasnie zakupilem Flexa 3401 vrg. sproboje na audi pady z mikrofibry i manzerna 400. Wiec chyba trzeba bedzie sprzedac krausa bo flexem mi sie o wiele lepiej nawet cleaner naklada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy jak sie sprawy beda mialy bo wlasnie zakupilem Flexa 3401 vrg. sproboje na audi pady z mikrofibry i manzerna 400. Wiec chyba trzeba bedzie sprzedac krausa bo flexem mi sie o wiele lepiej nawet cleaner naklada.

 

Spokojnie kupuj futro i FG400.

Tnie bardzo ładnie i nie hologramuje ;)

 

Jeśli masz więcej pytań to pisz do rickson-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No właśnie jak to jest koledzy z tym futrem do DA? Można używać? Może znacie jakieś konkretne dobre. Obecnie robie lakier mocno zmęczony w Mondeo MK3 i Menzerna FG500 na białym padzie flexi + FF4000 na żółtym flexi daje mi ok 90% korekty, także chyba musiałbym mocniej przyciąć. Mondeo idzie na handel, więc 90% jak najbardziej mnie zadowala, ale przyszłościowo chcę otrzymywać 100% korekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Odgrzewam! :)

 

A ja do DA na twardym lakierze BMW chciałbym użyć UC + UP i do tego pady flexi bialy zolty i pomaranczowy. Czy to ma sens?

 

cut+uc

polish+uc

finish+up

 

???

 

mi nikt nie odpowiedział i taki zestaw użyłem

 

bardzo słabe efekty osiągnąłem, po kilku przejazdach na lakierze miękkim Alfy, także u Ciebie sensu chyba nie ma

 

docelowo i tak miałem kupić pady MF i pasty megsa, a gąbki to do cleanera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Kup pady z mikrofibry albo futro z krótkim włosiem i do tego pasta FG400 albo lepiej do mikrofibry scholl s3 i wtedy wyjdzie coś konkretnego.

 

Scholl s3 i pad z mikrofibry. Zrobiłem tym zestawem golfa i szlo bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.