Skocz do zawartości

Pady z mikrofibry


rickson

Rekomendowane odpowiedzi

A takie cuda, jak dokonał rickson, da się też zrobić na zwykłej polerce rotacyjnej czy pady bardziej lubią się z DA?

 

 

Coś cicho z tematem padów z mf... Używał ktoś z Was tych padów na polerce rotacyjnej? Słyszałem, że nadają się tylko do DA (potwierdził mi to Larry z AMMO NYC), tymczasem opisy w niektórych sklepach sugerują, że nadają się do obu rodzajów maszyn. Jak to jest? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
Testowaliśmy pady z MF na rotacji. W ogóle nie zdają egzaminu. Największą skuteczność mają na polerkach DA.

 

Dużo lepiej tną? Bo powiem szczerze że mam jednego na testy i też wydało mi się że na rotcji tnie bardzo słabo ;/ Widziałem gdzieś zastosowanie pada z mikrofibry do AIO.. myślę że to dobre rozwiązanie bo powinien więcej wyciąć a bez obawy na powstanie ewentualnych hologramów. Muszę to przetestować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Panowie - cóż za kotlet!!

Odgrzewam i pytam -jak tam Wasze doświadczenia z MF + DA?

Poszukuje gąbek do mojego EPL-61 od Lare i chyba wszystkie drogi prowadzą mnie do MF, czy to koniecznośc? "Zwykłe" pady zdecydowanie ciągnie do kosmosu wystrzeliwując spod maszyny :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie stoję przed zakupem takich właśnie padów bo szykuje się pełna korekta audi a6 w kombi, i tak się zastanawiam jakiej firmy na obecną chwilę są najlepsze rupes, chemical guys czy może megs lub tańsza opcja flexipads albo jeszcze inne o których nie wiem?

Będą pracowały na rupesie LHR 15.

Jakby ktoś coś podpowiedział to byłbym bardzo wdzięczny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

img]http://www16.zippyshare.com/v/a6PK85Pv/file.html[/img]

czy wiecie gdzie dostanę gąbki mikrofibrowe meguiars dmc6 i dmf6 ? wszędzie gdzie zaglądałem dostępne są max dmc5 i dmf5 a potrzebuje 6 calowe do talerza 150mm. gąbki te kupiłem w Austrii, w Polsce jeszcze się nie spotkałem z 6 calowymi. przepraszam ale nie wychodzi mi wklejenie zdjęcia do posta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.