Skocz do zawartości

Bouncer's Vanilla Ice+ Prima Amigo


kaskra1

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy jestem w jakim stopniu wypełnia (jak typowy glaze), a w jakim likwiduje zarysowania (jak dobry cleaner) ;)

Jeżeli ktoś mógłby coś takiego tutaj napisać, pokazać jakąś pięćdziesiątkę byłbym wdzięczny.

A jak nie, cóż, pozostanie zakup :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu robiłem bmw, po korekcie zostalo sporo holo i prima poradził sobie z nimi bez trudu przy szybszych przejazdach. Moim zdaniem cleaner powinien wyciągać hologramy i zgarnąć oksydacje a nie zdejmować rysy zwłaszcza na gąbce finiszowej,

To co zrobił na mercedesie który nigdy nie widział detailingu i mycia na dwa wiadra przeszło moje oczekiwania

20130906_140242_zpsf66314e4.jpg

Wiadomo że nie ruszył ceramiki za bardzo ale wypełnił i wyczyścil mega.

W sam raz na szybką robote. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cleaner powinien wyciągać hologramy i zgarnąć oksydacje a nie zdejmować rysy zwłaszcza na gąbce finiszowej

 

Może zagalopawałem się z zarysowaniami, ale o taka opinię mi chodziło :good:

Prawdopodobnie to będzie kolejny produkt w moim zbiorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

podepnę się pod temat kolegi,z opinią na temat Prima Amigo

Przy okazji dzisiejszego szybkiego umycia furki,nie wytrzymałem i ręcznie nałożyłem Primę na trzy elementy tylko,i powiem tak:

ten cleaner miażdży wszystko co do tej pory używałem-Vanille Hand Glaze,która była moim faworytem do tej pory,Lusso RC,Dodo,łącznie z HDC...

nakładanie-banał,wypracowywanie-banał,ścieranie-to samo,wygląd i śliskość lakieru-rewelacja

Co do ukrywania :-] - coś tam kryje,ale bez przesady

Miałem sprawdzić i sprzedać resztę,ale zostaje do końca sezonu i na przyszły

Tylny błotnik jest czysty-tz tylko Prima na nim leży,oceńcie sami

leon-2.jpg.149bdb23d46b6ee1a1352dbad3a523e2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jest sens kłaść Show Car Glaze#7 pomiędzy Amigo, a woskiem? Czy to tylko sztuka dla sztuki? #7 leży u mnie i się marnuje, a jak położyłem ją pomiędzy Black Holem, a Natty'sem to zrobił niesamowitą robotę. Tylko wiadomo, że trwałości nie ma co oczekiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.