Skocz do zawartości

Valet PRO Interior APC + beżowy dywanik Volvo S80


Mateusz LKR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jest to mój pierwszy temat na tym forum i chciałbym pokazać wam kilka fotek z odświeżania dywanika pasażera. Dywanik raczej nigdy nie był prany, a jedynie odkurzany.

 

Auto: Volvo S80 My2002 , przebieg: 255 tys km (oryginalny)

 

Użyte środki: VP Interior All purpose cleaner (40 ml środka na 50 ml ciepłej wody + atomizer)

 

Dywanik odkurzony ,a przed nałożeniem środka opryskany wodą dla zmiękczenia włosia. Szorowanie szczotką o dość twardym włosiu. Wyciąganie brudu za pomocą odkurzacza wodnego. Teoretycznie APC za bardzo nie się używa do prania ,bo się pieni ,ale na próbę zawsze można.

 

Efekt poniżej:

 

08e3f96ae4ed.jpg442307ad91ae.jpg49056c4b405d.jpg

a026dc9db2dd.jpge40d973abc2d.jpg4ed47f2885d3.jpg

a2c06eca6a95.jpgbae65194b095.jpg4e574035d0e4.jpg

a265e6cdf4ab.jpg25022ffb9de6.jpgba09fd20061a.jpg

c496d4fa1f67.jpg60605eea2f4b.jpg45cfac042c43.jpg

 

Posumowanie:

 

Jak na podstawowe i moim zdaniem delikatne APC do tapicerki i plastików ,ale też i do wszystkiego ,to całkiem fajnie sobie poradził ,a towarzyszący zapach brzoskwini umila pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavlik, Pomału :D już myślę co dalej zakupić ,bo na razie tak się prezentuje mój skromny zestaw :) Ogólnie ,to wracam do czegoś ,co kiedyś bardzo lubiłem - czyli czystość pojazdów. Kiedyś skuterki i motorki ,a teraz samochody.

 

5e5d4e39694d.jpg

 

A przeglądając garaż u brata znaleźmy jeszcze pastę polerską lekkościerną, ale nie pamiętam już na czym ona była używana ,nie wiem czy ktoś z was pracował na takiej lub zna te pasy? Z tej firmy RM miałem położony wosk na czarne S80 (drugie auto) i powiem wam ,że dłuugo leżał ,bo tak po 3 miesiącach widoczne było kropelkowanie. Dokładnej nazwy nie pamiętam ,ale ponad 100 zł kosztował.

 

93b5d07ec449.jpg75d86ded3332.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.