Jump to content
yesfan

Autoglym Car Glass Polish 2013

Recommended Posts

18 godzin temu, Eidos71 napisał:

@V1RU$ - wczoraj użyłem maszynowo - z padami polerskimi do szkła od Flexipads -  AG CGP i DG #755:

20181020_152250.jpg.a6a6520f48e4732b406d5944e19be6cc.jpg

Zdjęć z pracy nie robiłem, bo... Po co ? Każdy z tych produktów dostał połowę przedniej szyby w Fieście. Oba zrobiły to, co do nich należy - usunęły waterspoty i doczyściły szybę. Oba produkty mają całkiem miły zapach, chociaż bardziej mi chyba odpowiada zapach DG #755. Generalnie nie widzę specjalnie różnicy między tymi produktami - oba sprawdzają  się przy doczyszczaniu szyb, którym nie daje rady płyn do mycia szyb. 

Jednym słowem bez różnicy czy to czy to. A porównał ktoś z mleczkiem Nielsen'a -> niby tlenku ceru ma najwięcej ze wszystkich więc jest szansa, że jakieś małe ryski usunie.

21 minut temu, V1RU$ napisał:

niby tlenku ceru ma najwięcej ze wszystkich więc jest szansa, że jakieś małe ryski usunie.

Zamiast mleczka kup tlenek ceru, lub CarPro CeriGlass - dopiero takim środkiem masz szanse na usunięcie rysek ze szkła (chociaż CarPro nie zadziała tak skutecznie, jak tlenek ceru). Produkty DG i AG nadają się do dogłębnego oczyszczenia szyby, a nie do jej polerowania.

• Lubię to 1

3 minuty temu, Eidos71 napisał:

Zamiast mleczka kup tlenek ceru, lub CarPro CeriGlass - dopiero takim środkiem masz szanse na usunięcie rysek ze szkła (chociaż CarPro nie zadziała tak skutecznie, jak tlenek ceru). Produkty DG i AG nadają się do dogłębnego oczyszczenia szyby, a nie do jej polerowania.

Czyli zawracać głowy Nielsenem też na ma większego sensu. I na lepszy rezultat niż po 2 w.w. nie ma co liczyć.

Bo jeśli chodzi o oczyszczenie to AG kosa !!! Szyby jak nigdy dotąd czyste, i  o dziwo ta para wewnątrz też mniejsza. Bo jedną mam golca testowo :p

Myślicie że ten produkt może uszkodzić paski grzewcze na tylnej szybie od wewnątrz? Stosując oczywiście od wewnątrz.
Używałem już wielokrotnie i nie ma szans żeby uszkodziło chyba, że zamierzasz to robić skrobaczka

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

7 godzin temu, Fitte napisał:

Używałem już wielokrotnie i nie ma szans żeby uszkodziło chyba, że zamierzasz to robić skrobaczka emoji14.png

Zależy jaki samochód, bywają takie buble z szybami, że podgrzewanie samo się uszkadza (przerywa obwód) albo z niewielką pomocą. 

@Michał82 Ewentualnie Soft99 Compound Z, mam wrażenie że mniej pyli niż CGP i że dłużej nim można pracować bo tak nie przysycha.

• Okay 1