Skocz do zawartości

FLEX PE-14-2 150


g.pajak

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, szkoda bo wczoraj byłem na miejscu i sprawa byłaby załatwiona od ręki... Zatem w dniu dzisiejszym zostanie naprawiona i odesłana.

Za "fatygę" dostaniesz torbę na polerkę. Następnym razem (mam nadzieję, że nie będzie to naprawa) pisz wcześniej. Pozdrawiam. Maciek

 

torbę wygrałem na szkoleniu ;) maszyny nie odsyłajcie - podjadę sam, dla mnie to nie problem na szczęście a będę miał szybciej :)

 

p.s.

 

za "fatygę" poproszę kiedyś o rabat przy większych zakupach ;) (no chyba że jeszcze raz będę musiał odsyłać pe14, to zakupów nie bedzie :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda procedura dla osób, które chcą wysłać swoją maszynę na serwis pogwarancyjny? Mój flex ma chyba ze 3 lata, trochę już popracował i pewnie przydałoby mu się porządne przesmarowanie. Jaki jest koszt takiej operacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, szkoda bo wczoraj byłem na miejscu i sprawa byłaby załatwiona od ręki... Zatem w dniu dzisiejszym zostanie naprawiona i odesłana.

Za "fatygę" dostaniesz torbę na polerkę. Następnym razem (mam nadzieję, że nie będzie to naprawa) pisz wcześniej. Pozdrawiam. Maciek

 

torbę wygrałem na szkoleniu ;) maszyny nie odsyłajcie - podjadę sam, dla mnie to nie problem na szczęście a będę miał szybciej :)

 

p.s.

 

za "fatygę" poproszę kiedyś o rabat przy większych zakupach ;) (no chyba że jeszcze raz będę musiał odsyłać pe14, to zakupów nie bedzie :D )

 

Maszyna będzie w dniu dzisiejszym naprawiona. Mają ją porządne przetestować. Oczywiście dostaniesz porządny rabat. Jakbyś jechał w czwartek to zgłoś się do Przemka lub Ani.

 

Dodane po 1 minucie 52 sekundach:

A jak wygląda procedura dla osób, które chcą wysłać swoją maszynę na serwis pogwarancyjny? Mój flex ma chyba ze 3 lata, trochę już popracował i pewnie przydałoby mu się porządne przesmarowanie. Jaki jest koszt takiej operacji?

 

Hej, w Jarosławiu jest porządny serwis pogwarancyjny - firma Rotor na ul. Królowej Jadwigi. Powołaj się na mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FLEX Polska, Panie Maćku chciałem za jakiś czas przedłużyc gwarancję na mojego Flexa (o rok ewentualnie jak się da o 2 lata) ile bedzie mnie to kosztowało? A i czy mam wysyłać do Was maszynę czy że tak powiem online? Bo mi się wydaję że bez sensu by było wysłac maszynę która w moim przypadku przepracowała jedną ''dniówkę''. Chyba że firma ma takie wytyczne to nie ma problemu wyslę maszynkę na serwis na wiosnę jak zacznę nią działac ;):ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Moderator

jak z awaryjnoscią? Czytalem ze przekładnie padają a maszyna buczy po 50h pracy.Ile razy mieliście ja juz w serwisie? Szukam maszyny na lata - dosłowne lata amatorskiej zabawy.Maszyna bedzie używana moooooze raz w miesiacu. dzięki za info:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczeła głosno pracowac przekładnia własnie po około 50h pracy ale na serwisie bez problemu wymienili na nową (oczywiscie przekładnie). Teraz ma przepracowane około 80-100h i narazie bez zarzutu. Ale konczy mi sie gwarancja muszę ją wysłac na przedłużenie na kolejny rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Maszynka zakupiona.

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Grube testy wkrótce.

To co mi sie rzuciło od razu w oczy i ręce to, że maszyna jest dwa razy lżejsza ale wyczuwalna miło pod ręką niż moja DA oraz dwa razy cichsza.

Dodatkowo maszyna startuje z 300 obrotów i ładnie sie wkręca na wyższe oraz co jest oczywiste ale dla mnie jest bardzo miłą i pozytywną różnicą, nie wibruje i nie drga jak moja szalona DA.

Zobaczymy jak ciecie i inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypolerowałem moim flexem z 7 aut a ten już buczy i coś wyje przy większym obciążeniu chciałbym go odesłać na gwarancje i tu moje pytanie ile taka napawa będzie trwać gdyż maszyna jest mi potrzebna do pacy :( jak narazie niemoge polecić tej firmy.... fajnie się nią poleowało pierwsze 5 aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffe a moze masz starsza maszyne z tych 'lepszych' gdy nauka o postarzaniu produktu jeszcze raczkowala?

 

np Mojej VRG nic narazie nie boli oprocz popiskiwania w pierwszej fazie pracy, jak by lozysko sie zacieralo.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kompletnym laikiem jesli chodzi o maszyny polerskie, ale mam pytanie. Ten model Flex'a widze ze jest tutaj bardzo popularny, czy po uruchomieniu on powoli przyspiesza czy od razu nabiera ustawiona predkosc?? Znajomy powiedzial mi zebym szukal maszyny ktora przyspiesza powoli. Czy to jest bardzo wazny atut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
649151 powoli przyspiesza

tak, zaczyna od 300 i wkreca sie na pierwszym biegu do 600.

Juz na 4 tnie jak szalona. Ja dopiero sie jej ucze. Portrafi mi wystrzelic z reki. Mam ja tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Cóż, a mój FLEX, trzeci raz jedzie do serwisu (tym razem niestety już nie na gwarancji bo kupiłem na fv). Od grudnia 2015 zrobiłem może z 7-10 aut po całości i kilka politur/cleanerów + kilka pojedynczych elementów, więc był używany raczej rekreacyjnie - aż strach pomyslec jak ktoś kupuje maszynę, żeby na niej zarabiać.

 

Więc nie polecam tego alegrowicza, Flex dla mnie nie jest już synonimem jakości (wybrałem go, właśnie po to żeby nie mieć problemów, a w efekcie jest najgorszym elektronarzedziem jakie kiedykolwiek miałem).

 

Kraus na przykład, kilka razy tańszy, nie sprawia żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij go proszę na serwis - jeżeli jest tak jak napisałeś

700098 Od grudnia 2015 zrobiłem może z 7-10 aut po całości i kilka politur/cleanerów + kilka pojedynczych elementów, więc był używany raczej rekreacyjnie
- maszynę naprawimy bezpłatnie.

Sprawdzimy ile maszyna pracowała, oraz co było w niej naprawiane. Mamy już sprzęt do sczytywania danych z elektroniki min. moto godzin.

Możesz skorzystać z bezpłatnego kuriera: https://flex-elektronarzedzia.pl/warranty/zamow.php

Aktualnie pozbyliśmy się jednego serwisanta, który był ... średni.

Wrzuć karteczkę do środka że ustaliłeś to z Maćkiem Rąpałą wraz z kartą gw.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.