Skocz do zawartości

Myjnia bezdotykowa Karcher Częstochowa


komar251

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Naczytałem się świetnych opini na temat CMK myjnia we Wrocławiu , głównie wiadomo na temat piany aktywnej. Pozazdrościłem , poguglowałem i znalazłem u Siebie myjnię z aktywną pianą . Opis producenta

sposób mycia przy pomocy strugi wody pod wysokim ciśnieniem (100 bar, zapotrzebowanie wody 500 l/godz) z łagodnym środkiem myjącym lub nanoszenie piany przy pomocy dodatkowej lancy nie pozostawia żadnych śladów na lakierze.

Systemy pielęgnacji woskiem na gorąco (polimer) i płukanie z osuszeniem wodą zdemineralizowaną powodują, że lakier ma znakomity wygląd przez wiele lat.

5 programów standardowych gwarantujących perfekcyjną czystość.

 

Więc tak wyglądało kropelkowanie przed myciem ( turtle ) .

 

CAM00221.jpg?async&0.19205662299376414

 

Na myjni koło stróża stoją dwie butelki podpisane " Płyn do felg" . Są za friko można spsikać fele . Jest to na plus bo nigdzie tego nie ma ( mówię o Bp stacji , i innym bezdotyku na który jeździłem ) .

 

Podchodzę wrzucam piątala . Naciskam Spłukiwanie ciach ciach opłukuję i wybieram program 2 , aktywna piana . Idę po lancę a tam

 

CAM00225.jpg?async

 

No kufa nie wierzę , po to przyjechałem 7 kilometrów żeby dostać szczotę z czymś co próbowało lecieć . Prędkość wypadania ten piany była niesamowita. Nie wiem czy za dychę bym zdążył oszczotować auto . Łotewer . Olałem bo szczote to mam i koło siebie . Próbowałem kapać tą pianą na auto , ale patrząc na tykające minuty i praktycznie zero piany na aucie jeb.ąłem tym skąd wziąłem .

 

Po programie mycie , woskowanie , nabłyszczanie .

 

CAM00226.jpg?async

CAM00227.jpg?async

 

To białe na spodzie drzwi to nie para , tylko nie dokładnie wytarty sealant , a potem rostarty szmatą wilgną . No cóż nie wiem czy aktywna piana takie delikatne zabrudzenie domywa , ta z Karchera nie domyła .

 

CAM00231.jpg?async

 

To po dojechaniu pod dom . Co ciekawe żadnej kropli wody , a nie jechałem powyżej 70 .

Woda całkowicie uciekła .

 

CAM00232.jpg?async

A syf dalej jest .

 

Zmarnowany czas i kasiurka . Nie pojadę więcej bo proszek i szczotę mam pod nosem.

 

Proszę o opinię , może za głupi jestem , że liczyłem na aktywną pianę jak we wrocku :(.

 

Tu dodaje krótki filmik .

http://www.4sync.com/video/olSSatX8/CAM00228.html

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.