Skocz do zawartości

Stężenia


KamilSramil

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum brakuje mi, jako laikowi, jednej rzeczy.

 

Fajnie by bylo zebrac info i zrobic liste preparatow i stezen jakich uzywacie, na roznych powierzchniach.

 

Ostatnio np. musiałem się troche naszukac, zeby znalezc odpowiednie proporcje APC do felg, wnetrza itd.

Teraz z kolei zaczalem czytac o pianach i pomyslalem, ze zanim cyferki utrwala mi sie w glowie, to proporcje bede musial pare razy, dla pewnosci sprawdzic.

 

Jesli popieracie inicjatywe, mozecie pisac ponizej co i jak uzywacie, a ja to potem pozbieram do kupy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poszukać, ja szukałem wczoraj i znalazłem :-]

 

Tak jak pisałem, trzeba poszukać. Chciałbym własnie oszczędzić procesu szukania sobie i przyszłym, początkującym użytkownikom.

W zasadzie wszystko tu(na forum) można znaleźć, tylko mało kto lubi przetrzepywać setki postów, żeby znaleźć 10 różnych opinii.

W tym samym celu(chyba) powstał, krótki opis wszystkich czynności(pranie, mycie itp.).

 

Co do APC, myślę że powinieneś mieć wszystko ładnie na odwrocie napisane

 

Randomowy tekst o APC Nielsena:

W zależności od potrzeb nalezy go rozcieńczać od 1:10 jako bardzo silniny środek do mycia np silnika , felg itp 1:50 do średnich zabrudzeń w wnetrzu a nawet 1:100 do lekkich zabrudzeń wnetrza , oraz elementów lakierowanych itp.

 

z tego co wiem sporo ludzi używa go w dużo wyższych stężeniach (np. 1:5), a o tym na odwrocie juz nie jest napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie tego APC uczepiliscie... :)

 

Chodziło mi o coś bardziej ogólnego. Np. kupuje produkt X i nie musze przeglądać i czytać 10 stron, bo może lepsze efekty uzyskuje się przy innych proporcjach, czy metodach niż zaleca producent.

 

Celować też chciałem w osoby początkujące, a nie w wyjadaczy, którzy mają już wszystkie cyferki w głowach :D

 

Nie jest potrzebne - ok, można zamknąć temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.