Skocz do zawartości

Wydajność quickdetailerów


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jak to jest z wydajnością ww. ? Na ile razy starcza średnio jedna butelka quickdetailera ?

 

Konkretnie chodzi mi o Pro Detailera CG/Smartdetail,który jest chyba najbardziej opłacalną opcją na rynku w tym momencie. Wiem że ten qd sam w sobie zbiera świetne opinie,ale ciekaw jestem na ile wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa najbardziej opłacalne i chyba bardzo dobre detailery:

 

Pro Detailer Chemical Guys

http://www.sklep.car-spa.pl/pl/product/ ... spray.html

 

Last Touch Meguiars

http://www.all4auto.pl/meguiars-last-to ... p-375.html

 

Pro Detailer Chemical Gusy to to samo co Smartdetail Smartwax

http://www.all4auto.pl/smartwax-smartde ... p-421.html

 

Ja właśnie zakupiłem Smartdetail Smartwax i będę testował, niestety dopiero na wiosnę:-(

 

p.s. producenci piszą, że można je używać z wodą destylowaną w stosunku 1:1. Tak więc wydajność wzrasta;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Witam

 

Wydajność wychodzi ok 6-10 aut .

 

Jak najbardziej polecam SMARTDETAIL stosunek jakość-cena idealny, (łatwiejszy w aplikacji niz last touch, Last touch w rozrobieniu 1:1 idealny do glinki).

 

Co do rozrabiania 1:1 to najbardziej sie to spisuje jako lubrykant do glinki oczywiście przy detailerach do tego przeznaczonych. Przy stosowaniu jako typowy detailer nie praktykuje rozrabiania gdyz przedłuza to lekko polerowanie oraz moim zdaniem pogorszy to efekt gdyż moim zdaniem to jest to samo co rozrobic wosk w płynie z wodą :o nie wiem czy efekt będzie taki jak czystym woskiem. 8-)

 

pozdrawiam

 

P.S. Jest ktoś kto może używał SMARTDETAIL albo Pro Detailer z glinką i jaki był efekt, mam pewne obawy gdyż jest to detailer który składa się ze składników naturalnych jak i polimerowych, przy typowo polimerowym detailerze czyli ultimate quik detailer producent nie zaleca stosowania z glinką, SMARTDETAIL zalecany jest do glinki ale z jakim efektem ?

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam CG Pro detailer. genialny środek, w stosunku do tego jak działa i jaki daje efekt, to tani jak barszcz. butelka 473 mi starczy na kolo 15 aut, z tym, że ja z zasady nie przesadzam z ilością środka, a często nie pryskam w którymś momencie, bo MF jest na tyle wilgotna, że tylko nią przecieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.