Skocz do zawartości

Farbowanie wykładziny podłogowej


kaer

Rekomendowane odpowiedzi

Kto ma jakieś doświadczenie w tym temacie i jakie środki są godne polecenia. Mam zamiar ufarbować wykładzinę z civica (żelazko) z popielu na kolor czarny. Słyszałem, że Black Dye Autoglym jest w miarę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma jakieś doświadczenie w tym temacie i jakie środki są godne polecenia. Mam zamiar ufarbować wykładzinę z civica (żelazko) z popielu na kolor czarny. Słyszałem, że Black Dye Autoglym jest w miarę.

 

Stosuję go od trzech lat na sporej ilości aut. Zobaczę jutro czy została jakaś ilość żebyś mógł przetestować i dam znać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma jakieś doświadczenie w tym temacie i jakie środki są godne polecenia. Mam zamiar ufarbować wykładzinę z civica (żelazko) z popielu na kolor czarny. Słyszałem, że Black Dye Autoglym jest w miarę.

 

Stosuję go od trzech lat na sporej ilości aut. Zobaczę jutro czy została jakaś ilość żebyś mógł przetestować i dam znać na PW

 

Byłbym bardzo wdzięczny. Wykładzina już jest wyprana i wysuszona. Czeka na zabieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Przepatrzyłem i nie mam takie puszkiej która mogłaby zostać potrktowana jako tester.

Wszystkie są poprostu pełne. A że to areozol to nie da się podzielić.

Poradź się innych foumowiczów w temacie innych marek Jeśli zdecydujesz się na AG odpowiem na każde pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaer, Autobrite BlackDye też nieźle daje radę. Widziałem po tym jedną podłogę we fiacie uno i kilka dywaników z innych aut i byłem zaskoczony, że tak dobrze wyszło. ;)
mam to samo, dywaniki seatowskie z serii seat sport mają to do siebie że szybko blakną (no przynajmniej większość serii), piore dywanik, suszę, obklejam logo i psikam ABD po całości, wychodzą jak nowe, bałem się na początku czy nie będą barwić białych butów ale od 2 lat nic a nic dywaniki nie zabarwiły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma do opchnięcia jedno opakowanie AG Black Dye? Chętnie przygarnę. Na Aledrogo na razie nie ma, Nielsen co prawda jest, ale wolę sprawdzony AG.

_________________

Czrkam na obiecane przez Admina miejsce w grupie Partnerów. Wtedy dał bym link bezpośrednio a tak muszę na około

GOOGLE wpisujesz Autoglym Black Dye" i masz na pierwszej pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Marek, myślałem, że już nie będzie...

(bo w sklepie nie ma.. )

Logistyka jest kluczem. Jeśli ja zamawiam choćby dzisiaj to i tak spedycja odbiera towar w czwartek (w przyszłym tygodniu) w piatek wyjazdvz bazy w Angli i u nas jest wtorek ,środa, Nic nie jestem w stanie przyspieszyć. I to tak jest najtansza za znanych mi firm.

Ale myślę , że warto poczekać. Chłopaki na spotach świadkami, że BLACK DYE AG robi dobrze swoją robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to mniej więcej wygląda. Wykładzina była popielata i miała mnóstwo plam. Teraz ma kolor ciemno szary, myslę, że po dwukrotnym zabiegu było by czarne. Dodam, że jedno opakowanie ledwo starcza, jeżeli wykładzina jest na zewnątrz. W środku można trochę oszukać pod fotelami.

35b4e85d0c26cfc7med.jpg

dfdbe84ae726358fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.