Skocz do zawartości

Gdzie wypożyczyć odkurzacz piorący?


bigmaciek

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

zebrało się u mnie kilka samochodów, którym przydałoby się odświeżenie wnętrza. Nie posiadam własnego odkurzacza piorącego, a jego zakupu mogłaby nie wytrzymać moja kieszeń. Stąd chciałbym poprosić Was o poradę - gdzie mógłbym w Warszawie (lub okolicach) wypożyczyć taki odkurzacz (np. Puzzi 100) w sensownej cenie na 2-3 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz temat odnośnie odkurzacza z Komfortu:

:arrow:http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=6828

 

Dzwoniłem przed chwilka do Komfort Poznań ul. Lechicka

Warunki wypożyczenia jak na stronie Komfortu - płyn - jakiś koncentrat 52zł

Ssawka do tapicerki samochodowej jest oczywiście na wyposażeniu i jest dostepna

 

Ciekawostka:

Wypożyczając w sobotę sprzęt oddajemy w poniedziałek, czyli 2 dni prania :-]:good:

Na chwile obecną (Poznań/Lechicka) sprzęt wolny jeśli chodzi o sobotę, mały ruch :kox:

 

Mam nadzieję, że pomogłem 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zdarzało się tak ze słabo ciągnęły

mozesz to sprecyzować ?jak słabo ciagneły?to jaki oni sprzet wypozyczaja?myslałem ze wypozyczaja karchera puzzi(obojetnie czy jest to 100 czy 200 turbina jest ta sama)i nie ma w tym sprzecie tzw spadku mocy ssania z biegiem lat :D:-] albo działa albo nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to puzzi - to raczej coś w stylu George - w fioletowym kolorze i przeźroczystą pokrywą.

 

Coś tam ogarnie ;)

 

 

słabo ciągnie to znaczy że opryskasz i nie możesz wszystkiego zgarnać jednym wolnym przejazdem.

 

ale tylko 1 raz mi się taki trafił a robiłem kanapę w domu (jeabunny kot) :zly:

kilka przejazdów i było prawie sucho.

 

Za pierwszym razem nie poprosiłem o wąską ssawkę a robiłem auto ;)

 

Którymś tam z kolei - nie mieli małej ssawki w sklepie bo klient nie oddał.

 

Generalnie lepsze to niż nic ale sam postanowiłem ze następną razą będzie puzzi z wypożyczalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Leroy Merlin, Komfort i czasem wypożyczają swój sprzęt firmy zajmujące się profesjonalnym praniem dywanów, chociaż czasem warto sprawdzić cennik, bo cena wypożyczenia może się nieznacznie różnić od kosztu pełnej usługi prania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Pana z Warszawy Falenica, ma firmę sprzątającą biurowce i wypozycza odkurzacze piorące karchera, doba 60zł (w tym 100 gram proszku piorącego karcher) kolejna miarka 100 gram 10 zl. Bardzo fachowa pomoc i super sprzęt do prania.

tel kom. 600 272 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.