Jump to content

Porsche 356 S - 1963r. & Swissvax Crystal Rock

wax-master
 Share

Recommended Posts

Czemu pracowaliście ręcznie ?? Życzenie klienta ??

ponieważ nie działało ogrzewanie i trzeba było się rozgrzać w pracy :) / auto jest szefa więc miałem wolną rękę

Czyli ile osób nad tym siedziało, bo w 12h ręcznie to bym chyba padł!

Sam go tyrałem - przyzwyczajony jestem do takich ciężkich robót 8-)

na zdjęciach prezentuje się bardzo ładnie

Do 100% satysfakcji jeszcze sporo brakuje, ale niedługo autko wyjeżdża do zuffenhausen na renowację od podstaw więc postanowiłem troszkę potestować,

Hubert, pomimo wpadki z Dusterem, zaimponowałeś mi na całej lini.

Wpadki zresztą nie tylko z Dusterem.

Ale pomijając to, jak przywiozę z Czechów Tatrę 603 w jedynym słusznym kolorze Piano Black, zapraszam.

Zaimponowałeś, naprawdę. :):):):)

Panowie nie wiem czy wiecie ale większość projektów Huberta jest "ręczna" , jak zawsze pięknie pogratulować :)

Użyłeś produktów polerująco/ściernych z gamy SV Cleaner Fluid Professional , strong , Quick Finish czy cos jeszcze oczywiście jeżeli to nie tajemnica ?

Ja bardzo lubię klasyki. Jaki tam motor siedzi ?

jesli to rocznik 56 to wersja 356c, kolega pisze, ze to wersja s czyli moze to byc SC Coupe z silnikiem 1600 lub GS Carrera z silnikiem 2000, wedlug mnie tam siedzi wlasnie 1,6.

Piekne auto uwielbiam stare samochody.

Wow, wielki szacunek :) Szczególnie za ręczną robotę, dołączam się do pytań Użytkowników o środki. Przepiękna legenda! Nawet nie wiedziałem, że mamy w kraju takie perełki.

Hubert, których kosmetyków Swissvax użyłeś do lakieru?

Seria pre-wax: glinka+ qf->cf(strong,proff.)->cf standard->wosk

Hubert, pomimo wpadki z Dusterem. Wpadki zresztą nie tylko z Dusterem.

Wpadka z dusterem??? - opóźnienie dostawy nie nazwałbym wpadką :) a jakie inne wpadki??? nie wiem o czym piszesz :o

wnetrze jest w stanie orginalnym czy po renowacji?, btw, wykladzina nie zaczesana do zdjec ;)

Wnętrze jest w oryginale - kiedyś był zrobiony kompleksowy treatment przez Pawła z MOTOSPA , a dywaników nie zaczesałem :oops: to fakt

Jaki tam motor siedzi ?

Tak jak napisał kanar 1.6