Skocz do zawartości

Autoglym Car Glass Polish


_jedrek_

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz mega stare jakieś water spoty z twardej wody to CGP możesz sobie lusterko w środku wyczyścić bo temu nie da rady :thumbdown: .Jak na początku się jarałem tym środkiem tak po kilkunastu użyciach stwierdzam że lekkie jakieś tam niedociągnięcia doczyści ale na stare przebarwienia nie da rady w ogóle a już na pewno nie ręcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Mam problem z przednią szybą - jak jest mokra to w świetle widzę gdzie niegdzie ślady jakby po jakimś środku czy powłoce. Probowałem ją domyć płynem do mycia szyb oraz alkoholem, niestety bez skutku. RainX nie chce się przyjąć na tych miejscach. Czy ręcznie CGP powinno dać radę z czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę spróbować, ale wygląda to dokładnie tak jakby ktoś przetarł suchą szybę morką szmatką. I pojawia się taki efekt właśnie po przejechaniu wycieraczek lub tuż po umyciu, głównie w dolnej części szyby.

 

Cieżko to uchwycić teraz. Ciemne punkty to ten problem.

https://imageshack.com/i/pl7GHAcZj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Szukam czegoś aby porządnie ogarnąć szyby, nie są mocno zapuszczone, ale czasami zwykłe mycie płynem do szyb nie wystarcza, poza tym chce też połozyć NW.

Zastanawiam się nad Autoglym Car Glass Polish i CAR PRO CeriGlass Polish.

W sumie nie zastanawiałbym się długo i kupił CeriGlass, ale na stronach sprzedawców jest napisne, że CeriGlass "Nie należy stosować na pomalowanych lub przyciemnianych szklanych powierzchniach".

Mam Skodę i Renault z fabrycznie przyciemnionymi szybami. Co może się z nimi stać po użyciu tego środka?

Mam maszyne DA BASSa, czy czarny pad NATa będzie ok do pracy z tymi środkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.