Skocz do zawartości

Autoglym Car Glass Polish


_jedrek_

Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz. Ja lecialem zoltym 3m i do 3 biegu maszyny.

 

+1

 

Nie koniecznie na az do 3 biegu, kwestia wyczucia ;)

 

czy uda mi sie tym usunac takie przebarwienia gdzie chodza wycieraczki?

 

u mnie nie poradził sobie z zaciekami na szybie ( bardzo bardzo twarda woda była ) dopiero CarPro CeriGlass Polish dał rade, a słyszałem że cytryna daje sobie bardzo dobrze rade :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ręcznie nakładałem padem bawełnianym bodajże albo słoneczkiem Megsa ale chyba bawełna i po 5-8 min. polerowałem to mikrą do szyb od taki efekt. A szyba była ufajdana niemiłosiernie i nie czyszczona od dłuższego czasu może 1-2 lata, na bocznej szybie miałem od wewnątrz naklejona taśmę, taką co naklejają lakiernicy i po większym tarciu mikrofibra zlazło wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kita33, w zestawie GYEON Q2 VIEW masz dwa produkty:

 

 

Q2M Cleanse (który jest właśnie pastą polerską do szkła)

 

i Q2 Repel, który jest właściwą wycieraczką.

 

Co do aplikacji, instrukcja i wszystko co potrzebne do jej przeprowadzenia, są wewnątrz opakowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Czy produkt ten nada się do wycierania szyb w nowym mercedesie z salonu z przyciemnianymi szybami? Z tego co wiem nie wolno mi używać żadnych produktów z amoniakiem, czy ten produkt zawiera ten środek?

 

Przeczytałem tutaj (http://mrcleaner.pl/autoglym-car-glass- ... p1471.html) oraz tu (http://www.sklep.polishangel.pl/index.p ... ation.html), że produkt ten nie należy używać na akrylach, plastikach (w tym lusterkach) oraz foli przyciemniających szyby.

 

Czy przyciemniane szyby z salony mają te same właściwości co folia a więc nie można używać na nich tego produktu? Dlaczego właściwie jest to zabronione?

 

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć o jakie lusterka chodzi, nie można tym produktem myć bocznych lusterek samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.