Skocz do zawartości
KrzysztofB

Jestem w trakcie polerki, pytanka

Rekomendowane odpowiedzi

Biały honey tnie? Mi brał zdecydowanie słabiej niż biały farecli. Po białym honey i FG500 na średnio miękkim lakierze peugeota 406 zostawalo dużo grubych rys. Po farecli czysto. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pisałem o futrach np. HONEY Combination Wool Pad Ultra Cut.

Tnie bardzo dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam, nie moge sobie poradzic zeby sie oozbyc.tylch malutkich hologramów i sma juz nie wiem co robie źle, maszyna rotacja, wczesniej bylo pare razy fg400 i bialą gąbką potem jeden przejazd(kolo.20 przejśc najpeirw wolno potem szybciej potem znowu na mniejszych obrotach) menzerna 2500 i pomarańczowym padem teraz smigam czarną gąbką i menzerna 3500 i nienmoge sie tych małych hologramów pozbyć 😞 auto to BMW e46 które ponoć ma twardy lakier, dlatego zastanawiam sie czy nie wrzucic moze ciut bardziej sciernego pada niż czarny? jak powinno sie dociskać na finiszu menzerną? dodam ze probowalem na dwoch padach wiec raczej nie wida brudnego pada, a po poprzednich pastach czyszczę ipą a pasty zawsze staram sie wypracować duzą iloscią przejść i raczej 2000 obrotow nie przkeraczam a na finiszu 1500.nie przekraczam

IMG_20190617_210301.jpg

IMG_20190617_210312.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że, czarny pad może być za słaby na twoim lakierze. Z tego co masz to możesz spróbować pomarańczowego i menzerny 3500.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, zastanawiam się jaka powinna być temperatura lakieru podczas onestepa na DA. Element powinien być zimny czy raczej trochę ogrzany czy wyraźnie ciepły? Czy temperatura pomaga czy przeszkadza w usuwaniu rys/wykończeniu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, PPatryk napisał:

Cześć, zastanawiam się jaka powinna być temperatura lakieru podczas onestepa na DA. Element powinien być zimny czy raczej trochę ogrzany czy wyraźnie ciepły? Czy temperatura pomaga czy przeszkadza w usuwaniu rys/wykończeniu? 

Wysoka temperatura twoim wrogiem

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wg mnie cieplejszy lakier jest bardziej podatny na obrobke, chodz to tez, co lakier to inaczej

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi