Skocz do zawartości

Woski Bouncer's w sklepie MX NOWICKI


Wiolka mx_n

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wyglądają ciekawie. Jak na złość ten, który najbardziej mnie zaintrygował jest... najdroższy :D.

W związku z tym, zadam takie małe pytanie. Na stronie producenta nie znalazłem jakiś większych konkretów więc... Czy jest jakaś znacząca różnica w składzie najdroższego wosku z oferty w stosunku do tego najtańszego? I drugie pytanie... Na stronie producenta napisane jest, że woski Bouncer's Salute the Fruit oraz Bouncer's Sherbet Fizz leżą na lakierze około 3-4 miesięcy, wosk Vanilla Ice teoretycznie 4-5 miesięcy, czyli idąc tym tropem kupując Capture the Rapture możemy spodziewać się ochrony nawet przez pół roku? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem ci dokladnie bo go nie używałam... czytałem natomiast na DW ze nie za dlugo a co dziwniejsze, że zalecali dla przedłużenia kroplingu używać brilliant shine detailer.... ;) fajnie poczytać że ktoś z polski namieszał na wyspach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie poczytać że ktoś z polski namieszał na wyspach.

Chociaż na początku część się oburzała, że to kryptoreklama - też to czytałem :D

Ale jakby nie patrzeć wygląda to na dość ciekawe rozwiązanie. Cóż pożyjemy, zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Jeżeli chodzi o trwałość to tak jak Tomek napisał, sami będziemy testować ;) Jednak nigdy nie wierzę w opisy producentów dotyczących trwałości ich produktów ;) (dlatego też nie umieściliśmy takich informacji na naszej stronie sklepowej w opisach wosków). Biorąc pod uwagę fakt, że są to woski naturalne z Colli'm raczej się ścigać nie będą i nawet na to nie liczymy ;)

Rozmawialiśmy z producentem wosków (sami też testowaliśmy takie połączenie) i najlepszym cleanerem wydaje się być Auto Finesse Rejuvenate. Oczywiście z niecierpliwością czekamy na produkcję cleanera Bouncer's, ale nie wiemy czy i ewentualnie kiedy to nastąpi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Bylem, wachalem i okazalo sie, ze najbardziej mi odpowiada najdrozszy, sic ;(

Tyle dobrego, ze wiem, ze moj nos dobrze wykrywa funty i o cenach dowiedzialem sie pozniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Na polu chwały ofiary muszą być.... :-]

 

Jesli za pole chwaly wezmiemy regal, a za ofiary woski to cos tam juz mam i na razie nie planuje kolejnych bitew ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.