Skocz do zawartości

Wycierające się boczki jak je chronić?


zuku

Rekomendowane odpowiedzi

powinieneś zastosować Utrwalacz do skór - Leder Versiegelung który rekomenduje Lederzentrum jako cudowny srodek polimerowy na takie rzeczy.

Skoro go stosujesz i nie sprawdza sie to może nie jest taki cudowny

A propo tego środka podajcie koledzy odpowiedniki z innych firm bo na pewno istnieją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Witam!

 

Przede wszystkim zmień odzież. Coś ta skórę musi razysowywać. Trochę brak ostrości na zdjęciu są tam uszkodzenia mechaniczne. (zadarcia) Boczek się też już odkształcił. Spora siła przy wsiadaniu. Jaki przebieg ma auto i co to za model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no z odzieżą niewykonalne bo jaki ja mam wpływ na ubranie swoich pasażerów w aucie, przecież nie będę robił selekcji kto pojedzie moim samochodem a kto nie jak nie ma odpowiedniego ubrania :mrgreen:

to się wyciera i to normalne, u mnie jeszcze nie ma aż takiej tragedii więc chciałbym jakoś zminimalizować ten proces o ile się da?

Używam preparatów z lederzentrum (zestaw colourlock) więc może coś mają w swojej ofercie specjalnego na takie okazje chociaż jestem otwarty też na inne propozycje, może pokryć te boczki jakaś dodatkową farbą koloryzującą?

wkleje inne zdjęcie choc aż tak tego tu nie widać, te pojawiające się już mikro zdarcia są na samym szwie na górze, samochód audi a4 przebieg 180tyś.

P1020941_zps1851b2f2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 lat później...
  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.