Skocz do zawartości

Jakiej szczotki użyć do wcierania prespraya?


ZANDAR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam odpowiedniej szczotki do wcierania prespraya, ponieważ te które udało mi się spotkać w miejscowych sklepach miały tragicznie długie i twarde włosie, które mogłoby rysować :?

Natknąłem się na kilka rodzai szczotek, ale nie wiem czy nie zrobię reklamy sklepom jeśli je tutaj zamieszczę :idea:

Proszę o pomoc w wyborze szczotki, aby nie była to "jednorazówka" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miały tragicznie długie i twarde włosie, które mogłoby rysować

 

To nie lakier, i dopóki nie jest to szczota ryżowa albo druciana to bez przesady :mrgreen:

Spokojnie może być najzwyklejsza szczoteczka do ubrań/butów, może być nawet nieco twardsza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam szczotki od SV. Mam też tą od Colourlock i jest praktycznie identyczna

 

Tajemnicą poliszynela jest fakt, że zestaw do skóry SV to Colourlock, tylko w innej buteleczce i za inne pieniadze.

 

ZANDAR, jeżeli bywasz czasami w Warszawie polecam sklep ze szczotkami, szczoteczkami, pędzelkami na rogu ulicy Poznańskiej i Wspólnej w centrum. Zakład szczotkarski jest prowadzony od pokoleń przez tą samą rodzinę - ogromna wiedza, fachowe doradztwo i masa ciekawych informacji dot. produktów wykonywanych z naturalnego włosia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZANDAR, jeżeli bywasz czasami w Warszawie polecam sklep ze szczotkami, szczoteczkami, pędzelkami na rogu ulicy Poznańskiej i Wspólnej w centrum. Zakład szczotkarski jest prowadzony od pokoleń przez tą samą rodzinę - ogromna wiedza, fachowe doradztwo i masa ciekawych informacji dot. produktów wykonywanych z naturalnego włosia.

Słyszałem o tej firmie wiele dobrego, ale czy naturalne włosie będzie odpowiednie? :idea: Słyszałem, że szybko przy takim środku jakim jest S789 po szczotce nie zostanie śladu.

Cena 289 zł ktoś chętny...

_________________

Masakra :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShineON napisał/a:

Obrazek

Cena 289 zł ktoś chętny...

 

 

To z BOBRA czy jak ;)

Z bobra raczej nie, ale wież mi jak ją dotknąłem to robi wrażenie, ergonomia trzymania, niuanse jak jedna strona ścięta aby cała powierzchnia jak najlepiej przylegała do powierzchni, jakość i gęstość włosia, duża waga, sam materiał korpusu z jednej strony ciężki a z drugiej mega delikatny w dotyku. Naprawdę w życiu nie widziałem lepszej szczotki. Najlepsze jest to że zestaw zawiera 4 szczotki :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem trochę w sklepach i kupiłem za 5zł taką oto szczotkę:

szczotka.jpg

Wygląda w miarę solidnie, a włosie nie jest za bardzo twarde no i nie zbyt długie :good:

Niedługo będę miał szczotkę Colourlock i będę miał porównanie co do jakości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.