Skocz do zawartości

DNI OTWARTE W MX NOWICKI


Wiolka mx_n

Rekomendowane odpowiedzi

Również dziękuje za spotkanie, mimo, że ewakuowałem się wcześniej. Frekwencja dopisała, pierwszy raz widziałem tyle osób w "dziupli". Miło było porozmawiać z producentem SG. Nowość od SG może namieszać trochę na rynku płynów do felg. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Dystrybutor

Ja również bardzo dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas. To miłe, że tyyyyle osób się pojawiło (szczerze mówiąc nie liczyliśmy, ale chyba w sumie ok 50 osób wczoraj gościliśmy) :)

Mam nadzieję, że jeszcze lepiej poznaliście markę i produkty Shiny Garage.

 

Jeżeli chodzi o etykiety z imionami to widocznie niektórzy chcieli pozostać aninimowi ;) a tak na serio to sporo osób było spoza forum i dlatego z wiadomych względów nicków wpisać nie mogli.

 

Jeszcze raz serdeczne dzięki dla wszystkich, którzy nam pomogli zorganizować imprezę i ciężko pracowali żeby się wszystko udało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

matkot88, bardzo dziękujemy i obiecujemy, że to nie pierwsza i nie ostatnia impreza tego typu organizowana przez nas :)

 

Poniżej zamieszamy kilka zdjęć, których autorem jest M4ciek.

 

Ht42JxH.jpg

IN9tuPO.jpg

gsBSkPp.jpg

JTSE7k5.jpg

XCkzwzq.jpg

KnCQEIO.jpg

2hbXcar.jpg

6VDFGc2.jpg

KmnnsAI.jpg

PjsSLGA.jpg

U5Fp4f8.jpg

HszSkzS.jpg

 

Więcej zdjęć można zobaczyć na naszym fanpage'u : Fotorelacja z Dnia Otwartego MX NOWICKI & Shiny Garage by Rafał Kunicki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.