Skocz do zawartości

DNI OTWARTE W MX NOWICKI


Wiolka mx_n

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również dziękuję za super spędzony dzionek ;) było mega :good: oby WINCYJ takich "Dni Otwartych" :)

 

Marco,

https://plus.google.com/photos/11788237 ... _taOtbG4KA

"umiem polerować jedną ręką" :D:D:D:good:

 

Na zdjęciu urwane, ale mało że jedną ręką to jeszcze na jednej nodze :D Bocian Polernik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

z tym padem chodziło o udowodnienie że pad się rozwali, ale nowy klej od temperatury nie puści :P

 

Dzięki za spotkanie, do następnego :good::good::good:

chyba za dużo wąchałem Californi Scents, bo Cię nie widziałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Kochani spotkanie nadal trwa więc więcej napiszę jutro... yyy właściwie to już dzisiaj :mrgreen:

Teraz ograniczę się do tego, że bardzo bardzo Wam wszystkim dziękuję za udział w imprezie. Naprawdę nie spodziewałam się tak licznego przybycia i mam nadzieję, że bawiliście się przynajmniej tak dobrze jak my ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Teraz już kiedy troszkę emocje i stres opadły mogę napisać, że OOOOJ DZIAŁO SIĘ! :mrgreen: Oczywiście jako organizator wcale nie jestem obiektywna, ale i tak napiszę, że mi się podobało :-]

Dziękujemy też za wszystkie miłe słowa.

Przede wszystkim znowu spotkaliśmy świetnych ludzi (niektórych pierwszy raz), niektórzy przybyli spory kawałek drogi żeby się z nami spotkać (szacun dla kolegów z Krakowa ;) i licznej ekipy z Łodzi). Gościliśmy też przedstawicieli firm SNB, Shine On, Detailer Center i oczywiście URBAN.

Szczególne podziękowania należą się oczywiście Michałowi z firmy URBAN za udział w imprezie oraz jej poprowadzenie oraz Tomkowi (Tfelkowi) oraz jego Ani za ogromną pomoc w przygotowaniu imprezy (pyszne kanapeczki i sushi to zasługa właśnie Ani) ;)

A jeżeli chodzi o atrakcje to spotkanie obfitowało nie tylko w naukę polerowania czy testy nowych gąbek oraz kosmetyków, ale chyba po raz pierwszy była okazja do spalenia lakieru, celowego zniszczenia kilku gąbek, zrobienia tostów na rozgrzanym lakierze itp itd :mrgreen:

Mamy kilka zdjęć, które wrzucimy później i podlinkujemy Wam relację ze spotkania, która na pewno pojawi się na naszym blogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podziękować wszystkim za tak fajną imprezę.Jadąc na nią nie spodziewałem się, że poznam tak fajnie pozytywnie zakręconych ludzi.

Bardzo dziękuję wszystkim,którzy doprowadzili maskę w moim samochodzie do stanu wręcz idealnego, min, Michał z Urban, Paweł, Pavlik,

Evo dzięki za rady odnośnie polerki,

M4ciek -dzięki za foty

i wszystkim pozostałym, którzy dzielili się swoim doświadczeniem.

 

Bardzo było mi miło Was wszystkich poznać.

Jak to mówią- do następnego razu.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki :D , mogę tylko powiedzieć: WARTO było przejechać taki kawał drogi :D .

 

Kraków pozdrawia, 3majcie się:)

Pojechałeś specjalnie z Krakowa? :-]:shock::evil::song:

 

Oglądnąłem galerię i jeśli zorganizujecie coś takiego znowu.. to mogę kogoś zabrać ze sobą z małopolski :kox::P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Wiolka podziękowała to jeszcze raz ja chciałbym bardzo podziękować wszystkim którzy przybyli i tym którzy pomagali w organizacji imprezy :good:

 

Grill jest zakupiony więc myślę że jeszcze nie jedna taka impreza przed nami. Na pewno we wrześniu pierwsze urodziny naszego sklepu stacjonarnego :D

 

Krzychu dawaj ten filmik z kursu gastronomicznego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://docs.google.com/file/d/0BzpL64u ... edit?pli=1

 

 

 

A proszę Cię bardzo, proponuje pobrać na dysk i dopiero oglądać bo będzie ciut lepsza jakość...

 

Gąbka Urbana ~20zł, maszyna polerska 600zł, plaster sera ~0,20zł....skwierczenie serka na lakierze....BEZCENNE :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że trzeba już zacząć myśleć o kolejnym spotkaniu :-] myślę, że okazji do zorganizowania kolejnych spotkań w tym roku nie zabraknie dlatego to tylko kwestia czasu ;)

Nie nie, Ja już tam nie jadę tam kwitnie handel z bagażnika :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.