Skocz do zawartości

DNI OTWARTE W MX NOWICKI


Wiolka mx_n

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Cześć

 

Zapraszamy wszystkich do naszej siedziby w Macierzyszu pod Warszawą (ul. Podgrodzie 4) na imprezę auto detailingową! To idealna okazja aby dowiedzieć się w jaki sposób PIELĘGNOWAĆ swoje AUTO, poznać wielu ciekawych ludzi, przetestować kosmetyki samochodowe, a nawet zgarnąć nagrody ;)

Naszym gościem specjalnym będzie przedstawiciel firmy URBAN, który chętnie odpowie na pytania związane, np. z produkcją materiałów polerskich. Pod jego czujnym okiem będzie można również spróbować swoich sił z maszyną polerską oraz przetestować pady URBAN'a ;)

Dodatkowo ruszamy z akcją serwisową (czyli będzie okazja aby wymienić rozklejoną gąbkę na całkiem nową!).

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zainteresowanych prosimy o zgłoszenie chęci przybycia drogą mailową na sklep@pielegnowacauto.pl

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 25.04 (czwartek).

 

Jest utworzone wydarzenie na naszym fan page'u na Facebooku

plakatjq.jpg

 

ZAPRASZAMY!

MX NOWICKI & URBAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja również dziękuję organizatorom za to spotkanie, jedzonko przednie, atmosfera - jak zawsze :good: + okazja do poznania nowych osób :mrgreen:

 

w podzięce macie moje foty: https://plus.google.com/photos/11788237 ... _taOtbG4KA

 

ps: mam już wniosek z tego wypadu - kolejna bateria w aparacie jest niezbędna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co, imprezka przednia.

 

Nowisie,wielkie,wielkie dzięki :good: No i wielkie gratulacje dziupli :good:

 

Nie mogę tez nie podziękować Michasiowi Krasuskiemu. Bez niego spotkanie nie byłoby tak ciekawe.

 

 

Aha i jeszcze jedno: jeden mały korek i to jeszcze 12V to zdecydowanie za mało do naprawy :thumbdown:

 

 

 

:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.