Jump to content

DNI OTWARTE W MX NOWICKI

Wiolka mx_n
 Share

Recommended Posts

• Dystrybutor

Cześć

Zapraszamy wszystkich do naszej siedziby w Macierzyszu pod Warszawą (ul. Podgrodzie 4) na imprezę auto detailingową! To idealna okazja aby dowiedzieć się w jaki sposób PIELĘGNOWAĆ swoje AUTO, poznać wielu ciekawych ludzi, przetestować kosmetyki samochodowe, a nawet zgarnąć nagrody ;)

Naszym gościem specjalnym będzie przedstawiciel firmy URBAN, który chętnie odpowie na pytania związane, np. z produkcją materiałów polerskich. Pod jego czujnym okiem będzie można również spróbować swoich sił z maszyną polerską oraz przetestować pady URBAN'a ;)

Dodatkowo ruszamy z akcją serwisową (czyli będzie okazja aby wymienić rozklejoną gąbkę na całkiem nową!).

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zainteresowanych prosimy o zgłoszenie chęci przybycia drogą mailową na sklep@pielegnowacauto.pl

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 25.04 (czwartek).

Jest utworzone wydarzenie na naszym fan page'u na Facebooku

plakatjq.jpg

ZAPRASZAMY!

MX NOWICKI & URBAN

• Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też prześlicznie dziękuję :good:

A poczęstunek wcale nie taki skromny! Widziałem, że nawet sushi Wiola przygotowała :-]

Ale najbardziej się cieszę, że udało się poznać tylu sympatycznych ludzi :)

ja również dziękuję organizatorom za to spotkanie, jedzonko przednie, atmosfera - jak zawsze :good: + okazja do poznania nowych osób :mrgreen:

w podzięce macie moje foty: https://plus.google.com/photos/11788237 ... _taOtbG4KA

ps: mam już wniosek z tego wypadu - kolejna bateria w aparacie jest niezbędna

Ale co, imprezka przednia.

Nowisie,wielkie,wielkie dzięki :good: No i wielkie gratulacje dziupli :good:

Nie mogę tez nie podziękować Michasiowi Krasuskiemu. Bez niego spotkanie nie byłoby tak ciekawe.

Aha i jeszcze jedno: jeden mały korek i to jeszcze 12V to zdecydowanie za mało do naprawy :thumbdown:

:D :D

Marco w Lodzi wymienimy cala instalacje
Cały czas tym zyję :)

co to za porównanie Ledlenserów na dwóch fotkach?

Oryginał i podróbka. I z tego co wiem podróba lepsza :)