Jump to content

Mr Cleaner Detailing Expert Shop

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam ponownie,   Już śpieszę z wyjaśnieniem całej tej sytuacji.  Przeprowadziliśmy dzisiaj z Panem 2 rozmowy telefoniczne, pierwsza odbyła się z szefem, który jak dobrze słyszałem, przekier

To co dzieje się w tym temacie to przegięcie.  Rozmawialem wczoraj z przedstawicielem MRC i otrzymałem podobna odpowiedź jaką napisał powyżej  @456olaf  Paczka ewidentnie była rozwalona i ponownie

Jakiego karnego... 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Posted Images

27 minut temu, bonderez napisał:

Co jest grane z telefonami w sklepie? Od półtora tygodnia próbuję się dodzwonić. Raz odebrali telefon kilka dni po black friday. Od tego momentu cisza. @MrCleaner jak do was dotrzeć? 

Ja tam nie chce być wróżbita Maciejem ale podobne akcje działy się z Samochodowekosmetyki 😕 dodzwonić się to był cud. 

• 3 weeks later...

@MrCleaner, wieczorem 26 grudnia zlozylem zamowienie nr MRC117004.
Nie moge sie do Was dodzwonic, a chcialbym wiedziec kiedy paczka wyruszy do mnie?
Edit: Wyjasnione

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to 1
  • 1 month later...

Hej, da się jakoś zablokować przychodzące maile od sklepu ? Strasznie męczące to się zaczęło robić, spam niesamowity. Jeśli coś mam nadal w koszyku to nie dlatego, że zapomniałem kupić tylko czekam na odpowiednią okazję, porównuję ceny itd i nie trzeba mi przypominać tego co kilka dni.

Wypisanie się z newslettera jest z tym powiązane czy mam od razu maila zmieniać ?

Bez tytułu.png

• Lubię to 1