Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

@MrCleaner MRC48673 - z tym zamówieniem pękło u mnie wydanie ponad 1000PLN na chemię. To musi o czymś świadczyć - pełna profeska, pancernie opakowane rzeczy w kartonie, bańki zabezpieczone folią bąbelkową + stretch (w pewien sposób też izoluje ciepełko w zimę). Ta mega promocja na prawie wszystko -25% to u Was chyba tradycja, kontynuujcie naprawdę jest przyjemna od strony konsumenta 😄 Chciałem coś dołożyć do zamówienia, krótki telefon do sklepu i poinstruowaną mnie co zrobić żeby połączyć zamówienie. Obsługa pierwsza klasa.
Warto też dodać, że promocja promocją, ale produkty CarPro nie są jakieś stare, data ważności półtora roku - szacun. Jedynie szkoda, że nie dodaliście triggerka do butelki z ECH2O - produkt do rozcieńczania, ale jednak np. do Perla w zeszłym roku dostałem 😛 Miły bonusik w postaci zapachu ShinyGarage. 

Podsumowując: KUPOWAĆ U NICH!! 😄 

ll6n2hK.jpg?1
1bWI37y.jpg?1

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle czekam na zamówienie, no ale to nie wina MRC tylko DHL. Miało dotrzeć dziś ale przełożono dostawę na poniedziałek. Niue wiem dlaczego. Oby tylko paczka nie leżała przez weekend w busie kuriera bo u mnie zapowiadają nawet -10 w nocy.  😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Za wszystkie opóźnienia najmocniej przepraszamy. Jak co roku w tym okresie, klienci zaskakują nas ilością zamówień. Za każdym razem kiedy wydaje nam się, że więcej już nie będzie, ich liczba rośnie! Stąd wynikają opóźnienia. Wciąż staramy się odkopać ze wszystkich zamówień, które zostały złożone w okresie między nowym rokiem a świętami. W tym tygodniu wszystkie zamówienia powinny zostać już pomyślnie wysłane 👍

 @sT3VE Dziękujemy za opinie! Codo Perla i Ech2o, do żadnego z nich producent nie przewiduje spryskiwaczy, a ten zeszłoroczny, musiał być dorzucony przez pomyłkę 😉

 @TfB Zamówienia są połączone, tak jak prosiłeś, ale mamy mały brak w zamówieniu. Oczekuj w poniedziałek telefonu, w którym wszystko zostanie wyjaśnione 😉

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wszystkie opóźnienia najmocniej przepraszamy. Jak co roku w tym okresie, klienci zaskakują nas ilością zamówień. Za każdym razem kiedy wydaje nam się, że więcej już nie będzie, ich liczba rośnie! Stąd wynikają opóźnienia. Wciąż staramy się odkopać ze wszystkich zamówień, które zostały złożone w okresie między nowym rokiem a świętami. W tym tygodniu wszystkie zamówienia powinny zostać już pomyślnie wysłane
 [mention=20323]sT3VE[/mention] Dziękujemy za opinie! Codo Perla i Ech2o, do żadnego z nich producent nie przewiduje spryskiwaczy, a ten zeszłoroczny, musiał być dorzucony przez pomyłkę
 [mention=18039]TfB[/mention] Zamówienia są połączone, tak jak prosiłeś, ale mamy mały brak w zamówieniu. Oczekuj w poniedziałek telefonu, w którym wszystko zostanie wyjaśnione
Ja akceptuję Waszą argumentację, przy pewnym pułapie zamówień nie da się obsłużyć wszystkich klientów.

Ale w moim przypadku (zamówienie złożone 30.12, Wy wróciliście do pracy 2.01) wykonałem telefon 3.01 po południu z ciekawości co z moją paczką i okazało się, że brakuje 2 produktów i nikt do mnie w tej sprawie nie zadzwonił. Mówię 'ok, spoko, jeden produkt mniej ważny, dla drugiego znaleźliśmy alternatywę i będzie dobrze'. Otrzymałem zapewnienie, że paczka wyjdzie jeszcze tego dnia. Niestety została nadana dzień później. Mam nadzieję, że nic się nie przemrozi przez weekend.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zamówienie MRC68943 już u mnie 🙂 Wszystko przyszło całe, jedynie prick bort troszke puścił, natomiast był dodatkowo zabezpieczony folią, więc to chyba standard. Wszystko szybko i sprawnie w 48h od zamówienia paczka była już u mnie. @MrCleaner dzięki za bonus w postaci większej pojemności butli show detailera zamiast fibry ! Pozdrawiam

Resized_20190807_163800.jpeg

Resized_20190807_132014.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
10 godzin temu, analyzator napisał:

@MrCleanerco tam z MRC70708, dojdzie na weekend? 🙂

 

Chłopaki chyba mają zajazd - chciałem się wczoraj dopytać o status realizacji zamówienia, to nie szło się dodzwonić 😉

Jeśli ktoś z @MrCleaner przeczyta moją wiadomość, to chętnie się dowiem co z zamówieniem MRC71210. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 70664 wyjechało wczoraj, więc trochę tych zamówień mają 🙂 Gdzieś na blogu widziałem info, że będzie nowy sklep stacjonarny, może zawaleni są przesyłkami + przeprowadzką.

Edit: O mam link https://mrcleaner.pl/blog/ida-zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.