Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

@Arkeolowy to powiem szczerze słabo ze strony sklepu, nie chcą nowego klienta? Ja głównie tam robie zakupy i trochę punktów się uzbierało. Często mają ciekawe promocję. Tylko kontakt z klientem należałoby poprawić. Ale pewnie wrócę za 2 tygodnie z trasy i znowu poleci małe zamówienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że zdarza się chłopakom pomylić. Ja na 3 zamówienia od nich miałem 2 pomyłki. Ale zawsze wychodzą z twarzą i takie podejście do klienta mi się podoba.

 

 

PS - Miałem maila z kodem na darmową wysyłkę  za zapisanie się do newslettera ale mi o wcięło. Da się go raz jeszcze wygenerować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Program lojalnościowy niebawem ruszy. Jeżeli chodzi o dopisanie do grupy wszystkie konta staramy się dodawać na bieżąco, jeżeli ktoś nie został dopisany prosiłbym o informację na priv być może był podany zły mail. @Strus można dopisać do komentarz do zamówienia aby uwzględnić darmową wysyłkę. Postaramy się ambitniej angażować w życie forum i starać się szybciej rozwiewać Wasze wątpliwości. Serdecznie pozdrawiamy.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie do sklepu. Ostatnio pojawiły się u was Angelwax w dużych pojemnościach. Dokładnie 3,8 L. Natomiast producent sprzedaje je tylko w butlach 5 L i tak też jest na ich brytyjskim sklepie. Dodatkowo widzę, że na waszych są etykiety z mniejszych pojemności - na etykiecie  jest 500ml - przeklejona na te butle. Jak to jest z tymi produtkami? One są przez Was zlewane z małych pojemności do swoich butli i doklejane etykiety? Bo trochę dziwna sprawa.

 

15203343998111652049292.jpg

Zdjęcie ze strony sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
16 godzin temu, Kostek88 napisał:

Mam pytanie do sklepu. Ostatnio pojawiły się u was Angelwax w dużych pojemnościach. Dokładnie 3,8 L. Natomiast producent sprzedaje je tylko w butlach 5 L i tak też jest na ich brytyjskim sklepie. Dodatkowo widzę, że na waszych są etykiety z mniejszych pojemności - na etykiecie  jest 500ml - przeklejona na te butle. Jak to jest z tymi produtkami? One są przez Was zlewane z małych pojemności do swoich butli i doklejane etykiety? Bo trochę dziwna sprawa.

 

 

Zdjęcie ze strony sklepu

Od 2 lat producent ma wyłącznie duże opakowania w galonach czyli 3,8L, które zastąpiły 5L

Tutaj link do głównej aktualizowanej strony Angelwax https://angelwax.eu/en/products/absolution , strona brytyjska Angelwax.co.uk nie jest na bieżąco niestety.

W dużej dostawie, która do nas przyszła w lutym, dostaliśmy galony bez etykiet i zastępcze etykiety z opakowań 500ml i 1000ml , ponieważ drukarnia nie zdążyła z wydrukiem etykiet a nie chcieli nam wstrzymywać realizacji zamówienia.

W razie wątpliwości można kontaktować się z Angelwax bezpośrendnio sales@angelwax.eu 

P.S. Zdjęcie prodktu z ręki, ponieważ nie dostaliśmy jeszcze zdjęć od producenta. Jeśli trzeba będzie to zrobimy sami profesjonalną sesję.

Pozdrawiam słonecznie,

Michał Piętowski

 

W dniu 7.02.2018 o 22:10, Kozaa napisał:

Kiedy będą z powrotem pasty finishowe od Menzerny?

Czekamy na dostawę z Niemiec i powinna być po weekendzie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MrCleaner napisał:

Od 2 lat producent ma wyłącznie duże opakowania w galonach czyli 3,8L, które zastąpiły 5L

Tutaj link do głównej aktualizowanej strony Angelwax https://angelwax.eu/en/products/absolution , strona brytyjska Angelwax.co.uk nie jest na bieżąco niestety.

W dużej dostawie, która do nas przyszła w lutym, dostaliśmy galony bez etykiet i zastępcze etykiety z opakowań 500ml i 1000ml , ponieważ drukarnia nie zdążyła z wydrukiem etykiet a nie chcieli nam wstrzymywać realizacji zamówienia.

W razie wątpliwości można kontaktować się z Angelwax bezpośrendnio sales@angelwax.eu 

P.S. Zdjęcie prodktu z ręki, ponieważ nie dostaliśmy jeszcze zdjęć od producenta. Jeśli trzeba będzie to zrobimy sami profesjonalną sesję.

Pozdrawiam słonecznie,

Michał Piętowski

 

Czekamy na dostawę z Niemiec i powinna być po weekendzie.

Hmm jak jest nie aktualizowana, jak tam w niedawnym czasie pojawiły się nowe produkty, od serii enigmy, przez tara, po akcesoria. I na angielskich sklepach też jest 5L. To chyba coś z tym holenderskim dystrybutorem na Europę jest coś nie halo w takim razie, ich marża to też jakiś żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie dali mi do duzego zamowienia przy okazji drugi "zapasowy" atomizer do SSW... Aluzja do dramy z atomizerami i butelkami hehe. Nie powiem, aż mi się uśmiech na twarzy pojawił, że sklep dostosowuje się do panujących realiów :D Polecam, wysyłka na drugi dzień, elegancko spakowane. Plusik jak zawsze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też robię często zakupy w tym sklepie i Panowie plusik i ode mnie :) @sT3VE  chyba nie sugerujesz że z jedynymi słusznymi butelkami/atomizerami od znanej nam marki może być coś nie tak :mrgreen: już zostało wyjaśnione że to przypadek 1 na 1000 i takie aluzje nie są tu mile widziane :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Partner forum
W dniu 1.05.2018 o 12:20, Eidos71 napisał:

@MrCleaner - czy cleaner Angelwax Perfect Polish można stosować maszynowo (DA), czy tylko - jak zaleca producent - ręcznie ?

Możemy stodować na DA. Niskie obroty i miękka wykańczająca gąbka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.