Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

Paczka dotarła wszystko bardzo dobrze zapakowane :good:

 

Jedynie zwróćcie uwagę na PRICKBORT 124 1L jak będziecie pakować bo jak wyciągnąłem go z pudełka i rozpakowałem z foli to był jak by spocony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Partner forum
Paczka dotarła wszystko bardzo dobrze zapakowane :good:

 

Jedynie zwróćcie uwagę na PRICKBORT 124 1L jak będziecie pakować bo jak wyciągnąłem go z pudełka i rozpakowałem z foli to był jak by spocony.

 

Prick niestety ma to do siebie, że puszcza płyn atomizerem często :( I jak nie był by zapakowany, tak jest szansa że coś Nam "pocieknie" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dla Użytkowników forum wprowadziliśmy kody rabatowe dla forum hasło brzmi : KomsetykaA rabat uprawnia do 5% rabatu od wszystkich produktów z wyłączeniem promocji w sklepie .

 

Jak skorzystać z kuponu 5%? Wpisuje i nic... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zrobiłem pierwszy raz zakupy u was w sklepie na prawie 300złotych i wszystko ładnie pięknie, otwieram paczuszkę, wszystko suche nic nie popuściło tak jak czytałem wyżej, ale zaglądam do środka a tam nie mam dwóch produktów, mieliście kiedyś podobne przygody z tym sklepem?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
678365 mieliście kiedyś podobne przygody z tym sklepem?

ale co, zgłaszasz tutaj reklamację ? wystawiasz opinię ? wbijaj na priv do sklepu,na pewno to wyjaśnicie. Shit happens nawet najlepszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

678365 mieliście kiedyś podobne przygody z tym sklepem?

ale co, zgłaszasz tutaj reklamację ? wystawiasz opinię ? wbijaj na priv do sklepu,na pewno to wyjaśnicie. Shit happens nawet najlepszym.

 

 

Nic, tu nie zgłaszam tylko po prostu zapytałem czy ktoś miał podobną sytuację. Sprawa wyjaśniona bardzo szybko i z profesjonalizmem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Koszyk wczoraj zapełniony, opłacony :) paczka przyszła godzinę temu. Wszystko po raz 3 w należytym porządku. Krauss P7 działa, chemia na swoim miejscu (nic nie cieknie) , pasty na swoim miejscu i cała reszta również. Serdeczne dzięki za próbkę YETI :)

 

Pozdrawiam i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Też chce zamówić kilka rzeczy, ale na stronie mają kilka produktów nie dostępnych. Byłem u nich w Czerwcu to mają asortyment szeroki i podejrzewam, że na miejscu bym to kupił. Na wiadomości na FB nie odpowiadają. Napisałem email z zapytaniem. Zobaczymy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jakem Waszym stałym klientem, oczywiście stacjonarnie, bo ogólnie niezbyt lubię kupować wysyłkowo i przy takiej odległości i natłoku spraw do załatwiania w Katowicach po co miałbym to robić :D, to pozwolę sobie nie zgodzić się z odpowiedzią na moje pytanie, czy lepszy jest lubrykant pod glinkę 4Detailer czy Good Stuff ;)

Skuszony rekomendacją kupiłem tego 4Detailera, dzisiaj wykorzystałem no i cóż, do Good Stuffa dużo mu brakuje. Poślizg gorszy, a przede wszystkim dość kiepski atomizer, o wiele gorszy, niż Good Stuffa, psikający mgłowe kółeczka. Skutkiem tego zużyłem 100 ml lub ponad na auto średniej wielkości (New Beetle), gdy Good Stuffa zużyłbym połowę tego. ;)

Wiem, że promujecie markę 4Detailer, ale to chyba nie jest jej najlepszy wypust :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.