Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Witam wszystkich,

 

Miło nam poinformować, ze zakończyliśmy prace nad przygotowaniem nowego sklepu internetowego Mr Cleaner Detailing Expert Shop.

 

Aby zaspokoić potrzeby wszystkich miłośników i freaków kosmetyki aut, założyliśmy sklep, w ktorym staraliśmy się dobrać najlepsze marki profesjonalne do detailingu.

 

Zapraszamy do Mr Cleaner Detailing Expert Shop www.mrcleaner.pl

 

Informujemy także, że jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę:

 

Monster Shine

Car-Lack 68

Kestrel

Dodo Juice (jednym z dwóch)

 

autoryzowanym dystrybutorem:

 

Meguiars

Black Wow

Nielsen Chemicals,

Smart Wax,

Collinite,

Scholl Concepts,

Poorboys World,

Cyclo,

ColorLock

Blue Dolphin

Chemical Guys

 

a w ofercie ponadto mamy:

ClearKote

Eurow

Stjarna Gloss

Instafinish

Prima

Dura Gloss

Menzerna

 

wkrótce kolejne marki ... :)

 

Dla Użytkowników forum wprowadziliśmy kody rabatowe dla forum hasło brzmi : KomsetykaA rabat uprawnia do 5% rabatu od wszystkich produktów z wyłączeniem promocji w sklepie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Wszystko ładnie pięknie ale ja nie widze nic o znizkach, upustach dla kącikowiczów

 

no to już się poprawiamy :-]

 

PROMOCJA NA WYBRANE PRODUKTY DODO JUICE 15% ZNIŻKI !!!

 

Wosk Purple Haze 30 ml

Wosk Blue Velvet 30 ml

Szampon Born to be mild 250 ml

 

Na wszystkie pozostałe produkty z DODO 5 % ZNIŻKI :)

 

PROMOCJA OBOWIĄZUJE TYLKO DO KOŃCA ROKU .... 2009 :)

 

aby otrzymać zniżkę, kontaktować się mailowo z noxem

 

[ Dodano: 15 Grudzień 2009, 15:00 ]

ładne logo:)

 

dzięki :D

 

dłuuugo nad nim pracowaliśmy z grafikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Też skusiłem się na kestrela das-6. Trochę trzeba było poczekać ze względu na brak pada ale warto było chociaż przetestuję ją dopiero za jakiś czas. Kontakt i przesyłka bez zarzutu. Dodatkowo jako miły dodatek próbki.

 

Mam tylko pytanie do nox'a czy daje na te polerki jakąś gwarancję i co jest jej podstawą- sam paragon? Są jakieś serwisy które się zajmują tym sprzętem?

 

Przy moim amatorskim użytkowaniu nie sądzę że będę tej wiedzy potrzebował ale w sumie nigdy nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawą oczywiście jest paragon , na polerkę przewidujemy 1rok gwarancji danej przez producenta. w przypadku gdy przestała działać bądź nie działała tak jak powinna zostanie wymieniona na nową . Nie zależnie od tego czekamy jeszcze na drukarnie która ma jakieś kłopoty techniczne w druku kart gwarancyjnych , dodatkowo wtedy będzie karta do której należny podpiąć paragon .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zakupy u Pana Czyściciela ;) Dzisiaj otrzymałem przesyłkę. Bardzo porządnie zapakowana - z 10 min próbowałem się dostać do środka :) Sympatyczny kontakt, rabacik, próbki... Bardzo miło zaskoczył mnie telefon z informacją, że paczka właśnie została wysłana. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woski Collinite dla tych gdzie trwałość liczy się przedewszystkim . Czyli bezkompromisowy 915 Marque D'Elegance oraz bezkonkurencyjny 476s Super Doublecoat Auto Wax już na

stanie :)

 

http://www.mrcleaner.pl/Collinite-Wax-m1581.html

 

Polecam zakupy u Pana Czyściciela ;) Dzisiaj otrzymałem przesyłkę. Bardzo porządnie zapakowana - z 10 min próbowałem się dostać do środka :) Sympatyczny kontakt, rabacik, próbki... Bardzo miło zaskoczył mnie telefon z informacją, że paczka właśnie została wysłana. Dziękuję

 

Dziękujemy za pozytywną opinie ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crestfinal2-119x92.jpg

Juz niedługo w naszej ofercie będa dostępne woski amerykańskiej marki Migliore

 

Zaczynamy od podstawowego wosku Migliore Original Blend

 

118ml 111zł

 

Migliore jest oryginalną mieszanką bogatą w czysty wosk Carnauba. Zawiera 35% czystej Brazylijskiej Carnauby połączonej z bogata gamą naturalnych wosków oraz olejków co owocuje niesamowitą głębią oraz blaskiem.Niesamowicie łatwy w aplikacji nawet po pełnym wyschnięci łatwy do wypolerowania.

 

3281a1c9ba6d823112291793422dc664.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pojawiły się w ofercie moje ulubione ręczniki Eurow :)

 

Tak za niedługo powinny się pojawić juz na stanie ręczniki marki Eurow oczywiście będzie "Shag Weave Towel" ale nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

I jeszcze jedno pytanko, będzie w przyszłości dostępny Dodo Juice 'Born Slippy' Clay Lube Concentrate 250ml ?

 

Pozdrawiam

 

Mówisz masz , już dostępny 250ml koncentrat 1:10 oraz 500ml 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.