Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


jarusiek

Rekomendowane odpowiedzi

Może głupie pytanie ale nigdy myjki nie miałem...Główny włącznik myjki Kranzle 2175 400V nie wiem jak to dokładnie nazwać ,jak jest wyłącznik na 0 to idzie to włączyć na raz i jeszcze wdusić ,wcisnąć glebiej,wlaczyc na dwa., Na czym to polega? Wyjaśni mi ktoś,wytłumaczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2018 o 06:31, arek810316 napisał:

Może głupie pytanie ale nigdy myjki nie miałem...Główny włącznik myjki Kranzle 2175 400V nie wiem jak to dokładnie nazwać ,jak jest wyłącznik na 0 to idzie to włączyć na raz i jeszcze wdusić ,wcisnąć glebiej,wlaczyc na dwa., Na czym to polega? Wyjaśni mi ktoś,wytłumaczy??

Tak ma być.

Zabezpieczenie przed dziećmi   :D

Po prostu wciśnij śmiało do końca i wtedy załączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam od 08.2016 r. myjki Lavor Prime 135. Myje głównie 2 auta na tydzień + drobne mycie różności koło domu. Ani razu mnie nie zawiodła. Ciśnienie daje jak dla mnie wystarczające.
Jedynie co mnie irytuje w niej to fakt iż jest głośna, ale w tej kasie nie ma co szukać dobrego wyciszenia. Dałem wtedy 369 zł z przesyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2018 o 18:54, grabek246 napisał:

używa ktoś takiej myjki Lavor i może coś więcej powiedzieć??  4950001497

też mam tą myjkę do użytku domowego jest jak najbardziej ok, jedyny minus wg mnie to strasznie sztywny przewód od myjki do lancy, co mnie osobiście bardzo denerwuje

4 godziny temu, grabek246 napisał:

@Grzechu23 a piana jaka wychodzi? ubita na smietane?

u mnie bardziej smietanowa wychodzi :/ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grabek246 @kamykmm  U mnie wychodzi taka piana. Mozna zobaczyć :) 

Zdaje sobie sprawę że w sprzęcie za 3.5 stówki nie będzie mega ciśnienia, a co za tym idzie nie będzie to ubita piana sniegowa jak z Karchera za 1xxx czy 2xxx zł.
Wg mnie jest dobrze. Kwestia jakiej piany używamy, stężenia, wody ciepłej/zimnej. Tutaj akurat stężenie 1:10.
Przy 1:8 jest zdecydowanie baardziej gęsta i takiego stężenia używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ze jakoś nie bardzo odczuwam że jest on za sztywny. Na bęben i tak go nie nakręcam za każdym razem. Nie mam też zbytnio dobrego punktu odniesienia ponieważ wcześniej używałem zwykłej myjki z Castoramy za 200 zł i tam było bardzo podobnie z przewodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana większość poleca PA od techcaru (czy jakoś tak podobnie). Czy takie PA [link] jest w porządku? Występuje w zestawie z Lavor 135 za 529 zł? Na myjkę już jestem w 99,99% zdecydowany - użytek domowy, amatorski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam myjke Parkside, w jej uzytkowaniu strasznie dokuczliwy jest waz ktory jest malo elastyczny i krotkawy, w lidlu ma byc dostepny przedluzajacy waz :

https://www.lidl.pl/pl/Asortyment.htm?articleId=12666

Ktos sie orientuje czy warto go zastosoowac ? :/ Glownie zalezy mi na tym by miec waz ktory bedzie elastyczny i nie bedzie sprawial problemow :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przeczytałem połowe tego tematu a i tak nie wiem co kupić. Obecnie mam starego karchera typu jamnik czy cos takiego ale po 15 latach juz sie wysłużył. Musze kupić coś nowego. Mam jakieś 600zl na to. Karcher k3 czy jakiś nilfisk ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.