Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


jarusiek

Rekomendowane odpowiedzi

i czy 120 bar starczy do mycia samochodu? woda ze studni zasysana pompą.

 

Samą wodą auta nie wymyjesz. Przydałaby się porządna pianownica + chemia. A na bardzo zaszczurzone auto jedyne lekarstwo to wiadra + rękawica. :-]

 

 

a to myjka tak moze ?

 

W tym wątku temat został wyczerpany : http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=9201

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samą wodą auta nie wymyjesz. Przydałaby się porządna pianownica + chemia. A na bardzo zaszczurzone auto jedyne lekarstwo to wiadra + rękawica. :-]

 

 

+1

 

też dopiero zaczynam i przyznam, że miałem podobny dylemat co do myjek... kupiłem w lidlu myjke parkside (jeszcze przed promocją) za 444zł, a później pianownicę techkar (chyba) za 150 na allegro i efekt jest piorunujący...piana magi foam jak marzenie... co do myjki 3 lata gwarancji i lepsza pompa (aluminiowa)

 

ale bez rękawicy carpro i tak nie ma prwadziwego mycia.... oczywiście 2 wiadra też :)

 

PS. co do piany mogę wrzucić zdjęcia jak ktoś zainteresowany :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem że sama myjką nic nie zrobię ale akurat tu pianownica jest w komplecie w przypadku tej myjki a wiadra i porzadna rekawica to juz wiadomo na dopieszczenie. Mi chodzi głownie o mycie wstepne z brudu czy ta myjka sie nada czy w tej cenie mozna wyrwac cos lepszego nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak możesz wrzuć filmik

 

http://www.youtube.com/watch?v=Fcxr45oWTqg

 

tu masz film jak działa połączenie parkside z PA. Używałem najtańszej piany od Tenzi i jest nieźle ale uwierz gdy biorę magifoam wychodzi ultra gęsta bita śmietana (pomimo że mam tam bardzo twardą wodę). Tak więc myjka za 400 stówki + PA za ok 160 i nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktos ma myjkę nilfisk c120 i mógłby się wypowiedzieć czy też tak dziwnie się wyłącza jak na tym filmiku?

z moją było to samo pochodziła ponad 3 lata i wczoraj poszedł z niej dym (nigdy nie smarowałem pompy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam myjki do 1000 zł, zastanawiałem się nad Karcherem K 5.520, chociaż czytając ten wątek odnoszę wrażenie, że to przepłacenie pieniędzy i lepiej wychodzi kupienie myjki Parkside, jak na potrzeby prywatne. Mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat porównania tych myjek? Jestem zielony jeśli chodzi o te sprawy, dla mnie myjka to wąż od kranu i przytkanie palcem wylotu szlaucha :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z podłączeniem pianownicy PA do takiej Lidlowej lub Castoramowej itd.. myjki

sa jakies przejściowki czy jest to ujednolicone (ale chyba nie)

zamierzam kupic jakaś taka marketową myjke bo karcher za 2tys potrzebny mi nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z podłączeniem pianownicy PA do takiej Lidlowej lub Castoramowej itd.. myjki

sa jakies przejściowki czy jest to ujednolicone (ale chyba nie)

zamierzam kupic jakaś taka marketową myjke bo karcher za 2tys potrzebny mi nie jest

 

To już jest jednak przesada :zly:

 

Wszystko chcesz mieć podane na tacy? Temat wałkowany już był. Szukaj w temacie o pianownicach.

 

[ Dodano: 3 Czerwiec 2013, 16:25 ]

k5.55 ciezko dostac uzywane nie mowiac o nowym :?

 

Jarek, jak tam twoja sytuacja z myjką? Wiesz, że mam wyrzuty sumienia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavor Superwash

To zanabyłem, co prawda ryzyko jakieś jest, bo powystawowe, ale po rozmowie ze sprzedawcą myślę że będzie ok, sprzęt mi kilka osób poleciło, podobno to całkiem co innego niż te nowe Lavor`y :o Zdam relacje jak przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ppwash, myjka pięknie ciśnie :D Ciśnienie w porównaniu z moim starym Olemac`iem niebo a ziemia- widać że ten przepływ wody, i realne ciśnienie nie są wyssane z palca. Pistolet i końcówki solidnie wykonane, mosiężne końcówki, lanca z regulacją ciśnienia na pistolecie(i fajny manometr właśnie na nim :) ). Sprzedawca też spoko, a tego się też obawiałem, bo niewiele komentarzy miał, dopytywał czy przesyłka doszła itd. , w paczce zabrakło instrukcji i płynu do mycia aut-wysłał je dzisiaj i będą w poniedziałek u mnie( nie to żebym tego szamponu używał, ale sprzyda się do mycia choćby quada czy ciągnika :-] ). Już niedługo jakiś teścik z pianownicą PA 8-)

 

Ogólnie, jak za tą kasę(515zł z wysyłką gratis), sprzęcik pierwsza klasa. ppwash dzięki, bo w sumie zobaczyłem linka do aukcji dzięki Tobie, kiedyś już dużo czytałem o tym sprzęcie, jednak dostać go teraz nawet używanego jest ciężko.

 

Zrobił bym jakieś porównanie do Graphite, ale wiesz że u mnie podziałała ledwo 20sekund :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.