Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


jarusiek

Rekomendowane odpowiedzi

@matcin808 Marketówki dobre jeśli chcesz je użyć do roku czasu, albo jako takie złomy do szorowania butów.

Jeśli byś miał już wydawać kasę to polecam Ci Nilfisk'a C120 do C135 w zależności od potrzeb i akcesorii. Bodajże w mediamarkt na ich stronie widziałem dosyć w fajnej cenie. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, buka napisał:

Mediaexpert i Electro.pl ma bardzo fajne ceny na nilfiska.

Dodatkowo w mediaexpert masz Visa chceckout i uda się zaoszczędzić jakieś 100-150zl ;)

Hej,

Również miałem kupować myjkę z Lidla ( drugą, bo pierwsza padłą po kiilku myciach ), ale visa checkout kusi. na stronie Mediaexpert jest NILFISK C 135.1-8 HOME EU za 619zł z czego VISA Checkout -100zł. Jak to aktywować? Klikam zapłatę Visa Checkout i wymaga wpisać swoje dane oraz karty. Nigdzie nie ma zmienionej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, buka napisał:

Musisz założyć konto na stronie Visa chceckout i podpiąć swoją kartę.

Płatność końcowa i tak musisz wykonać standardowo przez swój bank.

Cena zmienia się na samym końcu.

Dzięki!

Finalnie NILFISK C 135.1-8 HOME EU z media expert kupiony za 510zł ( kod z newslettera -10zł i Visa Checkout -100zł ). Myślę, że w tej cenie nic lepszego się nie kupi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich !!! Panowie co sądzicie o tej myjce godna uwagi, opłaca się kupić ? dodam że szukam czegoś do mycia auta i kostki brukowej. 

https://www.mediaexpert.pl/myjki-wysokocisnieniowe/myjka-cisnieniowa-nilfisk-e-160-1-10-h-x-tra-eu,id-1088629

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, co byście wybrali do mycie 3 aut raz na tydzień-dwa tygodnie i do czyszczenia kostki przed domem + co jakiś czas elewacja?

Na początku zastanawiałem się na Nilfisk C135 ewentualnie Karcher K5(ale tu chyba pompa jest z kiepskiego materiału?).

Postanowiłem trochę dołożyć i wybór padł na :

https://www.mediaexpert.pl/myjki-wysokocisnieniowe/myjka-wysokocisnieniowa-nilfisk-e-150-2-10-ph-x-tra,id-1088627

 

Natomiast jak to bywa z zakupem od myjki za 800zł kończy się na sprzęcie za 2k:P dlatego pod uwagę w ostatnich dniach wziąłem model K7:

https://www.mediaexpert.pl/myjki-wysokocisnieniowe/myjka-wysokocisnieniowa-karcher-k7-1-168-502,id-289491

https://www.mediaexpert.pl/myjki-wysokocisnieniowe/myjka-wysokocisnieniowa-karcher-k7-full-control-plus-home,id-839412

Myślcie że warto dołożyć te parę stówek?

Do tej pory miałem starego B&D pw 1400 więc przeskok będzie niesamowity. Ostatnio czytałem, że w nowych K7 pompa wcale nie jest mosiężna. Czy ktoś może to potwierdzić/obalić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dla mnie pompa może być i z plastiku aby po roku użytkowania nie padła:)

Po prostu jak się czyta te wszystkie komentarze to wychodzi na to że tylko mosiężne pompy mają rację bytu.

A co do cytowanej wypowiedzi to chodziło mi o to, że w K5 pompa nie jest cała aluminiowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu, planuje zakupić myjkę i po przestudiowaniu forum padło na Nilfiska, warto brać C135.1 czy C130.2? (z silnikiem komutatorowym, szkoda mi dopłacać do wersji 130.1 z silnikiem indukcyjnym). Różnica w cenie nie jest duża, ale opinii o C135 jest sporo mniej niz o C130 więc wole dopytać. Od razu planuje dokupić pianownice PA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w wypadku myjki Karcher K5 warto dopłacać do wersji Full Control? Sterowanie  ciśnieniem w pilocie do przydatne rozwiązanie czy zbędny bajer?

Myjka przewidziana pod mycie samochodu (pianownica) plus raz na rok kilka m2 kostki przed domem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.