Skocz do zawartości

Black Hole Poorboy's - glaze czy cleaner?


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Sam się zdziwiłem, że nie wspomnę o obolałych dłoniach. Na wiosnę mam zamiar znowu go położyć (może tym razem coś da) pod DODO JUICE PURPLE HAZE albo BLUE VELVET i tak sobie myśle jaki aplikator do ręcznego użytku będzie odpowiedni bo ten bawełniany taki sobie, a polerki nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombinuje, kombinuje :-] bo chcę jak najlepiej, w sumie raz już robiłem bawenianym to teraz mogę spróbować aplikatorem z gąbki, tylko tak mnie coć przed tym wzbrania ponieważ lakier jest miękki jak diabli, a na forum już ktoś pisał, że sobie hologramów narobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombinuje, kombinuje :-] bo chcę jak najlepiej, w sumie raz już robiłem bawenianym to teraz mogę spróbować aplikatorem z gąbki, tylko tak mnie coć przed tym wzbrania ponieważ lakier jest miękki jak diabli, a na forum już ktoś pisał, że sobie hologramów narobił

 

pianka w czarnym aplikatorze Monster Shine jest jeszcze delikatniejsza od tej w Soft Foam Megs'a

nie ma obaw, prędzej byś narobił hologramów bawełnianym aplikatorem niż tym piankowym Finishing'iem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja po raz pierwszy nakładałem BH maszynowo i powiem, ze jest bajka. Silverlinem na czarnym bollu pracowało mi się super. O wiele szybciej i lepiej niż ręczne machanie. BH wypracowuje sie praktycznie do zera. Już nigdy nie będe próbował nakłądac go ręcznie :ad: Musze jeszcze potestować maszynowo UDS i porównać efekty z BH :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

panowie, co sądzicie o zestawieniu

IPA->BH->pete's 53? na nowy lekko porysowany lakier? będzie się to jakoś trzymało? BH nakładany ręcznie za pomocą Bilt hamber soft foam.

Jeszcze jedno pytanie. IPA- trzeba rozcieńczać z destylowaną wodą w stosunku 2:1? pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, co sądzicie o zestawieniu

IPA->BH->pete's 53?

 

Sam mam prawie takie samo: DJ Lime Prime -> BH -> P53

 

Na czarnym wygląda bardzo dobrze, leży już jakieś 5000km. :good: DJ i BH nakładane maszynowo.

 

[ Dodano: 19 Maj 2013, 15:55 ]

Jeszcze jedno pytanie. IPA- trzeba rozcieńczać z destylowaną wodą w stosunku 2:1?

Można, wtedy jest oszczędniej, ale wcale nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kończy mi się właśnie BH i tak się zastanawiam kupować następną butelkę czy może zmienić na coś innego? Poleci ktoś jaką ciekawą alternatywę? Próbowałem UDS ale bardzo słabo mi się tym pracowało na maszynie, szybko zasychał dlatego jeden z warunków musi sie tak dobrze wypracowywać maszyna jak BH. Dodatkowo musi mieć nie gorsze właściwości maskujące drobne ryski i hologramy niż BH :) Myslałem nad Prima Amigo, CG Blacklight lub Glosworkz albo BriteMax Black Max Ultra Fine Polishing Glaze no ale czy jest sens sie przesiadać ze sprawdzonego BH?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.