Skocz do zawartości

Black Hole Poorboy's - glaze czy cleaner?


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
Hej. Chciałbym spróbować takiego połączenia:

-DJ BASICS OF BLING PREP POLISH

-BH

i na to wosk DJ Blue Velvet...

Co o tym sądzicie?

Ja bym pominął w tym zestawieniu BH. DJ BoBPP jest lekko ścierną pastą i clenerem, po jego użyciu lakier będzie delikatnie miał głębszy kolor. Chyba, że nakładasz maszynowo, wtedy efekt będzie lepszy i można wykończyć BH dla podbicia. Ale to na naprawdę ciemnych lakierach będzie widać różnicę w użyciu dodatkowo BH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

u mnie leży BH a na nim Angelwax body , BH kładłem maszynowo , hologramy miałem miejscami bo wydaje mi się że niewypracowałem do końca BH ale wystarczyła IPA ,Duragloss Squeaky Clean i Angel...znikły holsy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ostatnio pokusiłem na dużą butlę BH, zrobiłem ręcznie błotnik i stwierdziłem, że chyba nie ma sensu się tym babrać, bo prawie żadnej różnicy do gołego lakieru.

Dokładnie jak kolega napisał . Zakupiłem BH bo dobre ma opinie , ale nakładając go na czarne audi ręcznie nie zauważyłem żadnej różnicy . Sprawdzę jak to wygląda maszynowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja się ostatnio pokusiłem na dużą butlę BH, zrobiłem ręcznie błotnik i stwierdziłem, że chyba nie ma sensu się tym babrać, bo prawie żadnej różnicy do gołego lakieru.

Dokładnie jak kolega napisał . Zakupiłem BH bo dobre ma opinie , ale nakładając go na czarne audi ręcznie nie zauważyłem żadnej różnicy . Sprawdzę jak to wygląda maszynowo.

 

 

I jak wyszło maszynowo ? bo jestem przed położeniem go na moje czarne audi.

I mam jeszcze pytanko czy po black hole moge użyć AG SRP i na to wosk Dodo Juice purple haze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sposobie aplikacji jest napisane:

 

Aplikacja ręczna – nakładaj kolistymi ruchami za pomocą aplikatora z mikrofibry.

Czy może być np. taki http://autonablask.pl/produkt/aplikator ... y-z-gumka/ czy lepiej użyć słoneczka?

 

Aplikacja maszynowa – nakładaj za pomocą polerki orbitalnej i miękkiej gąbki z prędkością 3000-4000.

Co wybrać czerwony czy czarny NAT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kita33, bierz jakiś mniejszy ten aplikator.Mam tego co podałeś w linku i trochę nieporęczny bo jest z deka za duży.Musiałbyś go zalać tym black holem konkretnie żeby nie trzeć pół suchym lub tylko końcówką pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zamowilem kilka produktow do odswiezenia tj

Glinke VALET pro ORANGE CLAY

clenera MEGUIARS ULTIMATE COMPOUND

pada MONSTER SHINE APLIKATOR TRI COLOR

no i POORBOY'S BLACK HOLE

 

teraz pytanie czy moge na koniec dawac wosk ? czy obejdzie sie bez? mam w domu ten czerwony senaxa nie wiem czy nadaje sie .. jak myslicie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz pytanie czy moge na koniec dawac wosk ? czy obejdzie sie bez?

I możesz dawać i obejdzie się bez ;) tak na serio to jak MARIO704 pisze że musisz zacząć studiować forum, tu wszystko jest napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MATI87, Tobie też by nie zaszkodziło, jakbyś najpierw poczytał a potem nabrał praktycznej wiedzy zanim komuś doradzisz :roll:

 

Jak na Black Hole nie dasz wosku to po pierwszym myciu/deszczu wszystko spłynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie proszę o poradę gdyż jestem laikiem w tym temacie... Mam zakupiony glaze Black Hole i clener Dodo lite nie ścierny, czym aplikować Black Hole'a i czym docierać? mogę aplikować słoneczkiem megsa softem ? a później czym to wykończyć? kompletnie nie wiem czego użyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. jako początkujący w zabawie z BH mam pytanie. Czy jesli zrobie tę kolejność :

cleaner dodo juice lime prime -> IPA -> PB BH(maszynowo) -> Wosk soft99 fuso coat 12m

 

nie przedobrze w środkach ?

zależy mi na zmaskowaniu delikatnych rys i nadaniu wysokiego połysku na czarnym lakierze. i Zeby przynajmniej kilka miesiecy sie to trzymało.

A słyszałem ze cleaner i PB BH moze osłabić trwałość wosku. Jak to jest w praktyce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.