Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Na Forum był kiedyś temat/relacja w którym ktoś dokładnie opisał sposób robienia zaprawek. Auto był czarne jak mnie pamięć nie myli i był to chyba, któryś z Masterów.

Niestety nie mogę znaleźć tej relacji. Może któryś z Forumowiczów wie o którą chodzi i mógłby linka podrzucić? ;)

 

pewnie chodzi o robotę Marco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Orientujecie się która z firm kurierskich używa 16 znakowych numerów nadania, w formacie xxxxx-xxxxxxxxxxx ? Mam numer do śledzenia paczki, ale nadawca nie pofatygował się z poinformowaniem czym paczka leci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się która z firm kurierskich używa 16 znakowych numerów nadania, w formacie xxxxx-xxxxxxxxxxx ? Mam numer do śledzenia paczki, ale nadawca nie pofatygował się z poinformowaniem czym paczka leci ;)
Na pewno nie K-EX, oni mają 9 cyfr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kurierem.pl/sledzenie-przesylek

 

[ Dodano: 4 Kwiecień 2013, 13:16 ]

wojtassss,

A przed tym testowaniem świeżego wyziewu nie było takich problemów? Ja też chcę sobie kupić. Nigdy nie zdarzyło mi się jechać na podwójnym, ale często po jakimkolwiek piciu wieczorem nie wiem czy np o 11.00 rano mogę wsiadać czy nie :dontknow:

 

Przed nie było problemów. Ale później szły patenty typu kielon i od razu dmuchanie, albo zaciąganie się z butelki :D etc głupie zabawy i alkomat się mocno popsuł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce uzyskać dobry wet look, myślę nad użyciem 2-ch produktów

POORBOY'S WORLD BLACK HOLE

+ wosk CHEMICAL GUYS WET MIRROR FINISH ULTRA SLICK

Co myślicie?

 

Myślę, że super wet look osiągniesz na pewno wtedy, jak przede wszystkim dobrze przygotujesz lakier.

Lakier będzie dobrze przygotowany, tylko chciałem poznać waszą opinie na temat tych 2-ch produktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logo1024, mam wrażenie, że słowo "przygotowany" oznacza dla Ciebie nie mniej nie więcej jak umyty i odsmolony, a kolegom chodzi tu o "przygotowanie przez polerowanie". Żebyś się nie zdziwił, ale bez korekty nawet najlepsze kosmetyki nie zamaskują rys i swirli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam Toyote Celice 92’- kolor czarny.

Samochód był raczej polerowany, ale nie za mojego posiadania.

Chciałem go spolerować UC przy pomocy maszyny.

Przed polerowaniem mycie + glinka ValetPRO żółta

Nie wiem tylko jakiego pada użyć- nigdy tego nie robiłem :mrgreen:

 

Z góry dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logo1024, mam wrażenie, że słowo "przygotowany" oznacza dla Ciebie nie mniej nie więcej jak umyty i odsmolony, a kolegom chodzi tu o "przygotowanie przez polerowanie". Żebyś się nie zdziwił, ale bez korekty nawet najlepsze kosmetyki nie zamaskują rys i swirli.

Wiem, wiem teraz po zimie auto potraktuje:

menzerna fg500 + twardy pad

poorboy's World ssr-2.5 + miękki pad

(fotki z zeszłego roku) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4cb ... 6d184.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f0 ... 6c31e.html

No to zaryzykuje POORBOY'S WORLD BLACK HOLE i położę na to wosk RACEGLAZE SIGNATURE SERIES 55 zobaczymy jaki będzie efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.