Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dokładnie, z tego co wiem to do felg 19" i większych są inne maszyny i nie każdy wulkanizator ogarnie. Do tego wiem, że są jeszcze felgi "rozbierane od przodu" (nie wiem o co z tym chodzi za bardzo) i też do nich trzeba inaczej podchodzić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce oddać auto firmy która oferuje pranie tapicerek u klienta pod domem ich oferta brzmi:

 

"Tym co daje nam przewagę nad konkurencją jest używanie przez nas systemu czyszczącego Kirby, wykorzystującego funkcje trzepania tapicerki, podsufitki, i wykładziny podłogowej. Kolejna funkcją systemu Kirby jest polerowanie i czyszczenie tapicerki skórzanej.

 

Dopiero dobrze oczyszczone i wytrzepane wnętrze nadaje się do prania. Pranie jest wykonane przy użyciu suchej piany zawierającej tylko 10% wody a 90% powietrza, przez co tapicerka schnie do 2 godz i nie jest przemoczona co chwalą sobie nasi wszyscy klienci."

 

Czy warto? czy może dać sobie spokój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam mam dziwny problem. Po korekcie lakieru użyłem oczywiście IPA. Myślałem ze zostały hologramy ale ich widoczność jest uzależniona od kierunku w którym wycieram(góra-dół brak, ruchy koliste są). Raczej to chyba niemożliwe żeby pasta(menzerna w) dalej była na lakierze po ok 10x przetarciach ipą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, orientujecie się gdzie można nabyć czarną folię do oklejania? Na allegro mb kosztuje 120zł, jak jest taka możliwość to chciałbym kupić trochę taniej. Potrzebuję okleić czachę i zadupek w TDM 900

Szukaj folii Oracal albo 3M :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam mam dziwny problem. Po korekcie lakieru użyłem oczywiście IPA. Myślałem ze zostały hologramy ale ich widoczność jest uzależniona od kierunku w którym wycieram(góra-dół brak, ruchy koliste są). Raczej to chyba niemożliwe żeby pasta(menzerna w) dalej była na lakierze po ok 10x przetarciach ipą?

 

te hologramy sam tworzysz, to ślaby po fibrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LED SMD 5050 ..wazne jest to 5050 bo są to te mocniejsze. Sam niedawno zakładałem na rejestrację,postojowe,bagażnik i podsufitka.

Tylko u ciebie w V muszą być z CAN BUS...oszukujące komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam mam dziwny problem. Po korekcie lakieru użyłem oczywiście IPA. Myślałem ze zostały hologramy ale ich widoczność jest uzależniona od kierunku w którym wycieram(góra-dół brak, ruchy koliste są). Raczej to chyba niemożliwe żeby pasta(menzerna w) dalej była na lakierze po ok 10x przetarciach ipą?

 

 

Raczej to pasta :/

 

Jeżeli używasz dużo pasty, nie wypracowujesz do końca i nie przemywasz dokladnie za każdym razem i po wstępnym wytarciu na sucho - taki może być efekt :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam mam dziwny problem. Po korekcie lakieru użyłem oczywiście IPA. Myślałem ze zostały hologramy ale ich widoczność jest uzależniona od kierunku w którym wycieram(góra-dół brak, ruchy koliste są). Raczej to chyba niemożliwe żeby pasta(menzerna w) dalej była na lakierze po ok 10x przetarciach ipą?

 

 

Raczej to pasta :/

 

Jeżeli używasz dużo pasty, nie wypracowujesz do końca i nie przemywasz dokladnie za każdym razem i po wstępnym wytarciu na sucho - taki może być efekt :/

 

Rozumiem że w takiej sytuacji jak poddam auto na jakiś czas czynnikom atmosferycznym to resztki pasty powinny powoli zejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.