Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Meguiar's Glass Cleaner Concentrate, jeśli po tym środku masz nadal "zaparowania" czy jakieś dziwne mazy tzn., że lustra marnej jakości, poutleniane. Polerowanie nic nie da, bo polerujesz przód a utleniona jest warstwa wewnętrzna. Już lepiej wymienić lustra na dobrej jakości zamiast się denerwować, bo z każdym rokiem będzie gorzej. Utlenianie postępuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To przecież jest coś takiego jak reklamacja ! .

 

Jak słusznie pawelpp gada ... tym bardziej reklamacja. Ma być dobrze, zapłaciłeś za to.

 

Zaproś ponownie pana wytwórcę, niech sam zobaczy co Ci przeszkadza, swoimi magicznymi czyścikami niech spróbuje lustro doprowadzić do porządku. Jak nic nie zdziała, wymiana. I mimo, że "bez skutku pozytywnego" nie chwaliłbym się, że walczyłeś z plamami różną chemią... z wiadomych powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno będzie je więc wymienic

 

Wymienić nie będzie trudno :) Drzwi wyjmie zabierze do siebie na jakieś dwa dni i przywiezie. Zobacz z tyłu drzwi czy masz lustro zrobione na całej płycie od tyłu czy na ramce dookoła. I tak jak koledzy wyżej piszą zadzwoń do gościa co zrobił to i zaproś go do siebie żeby zobaczył. I niech się wypowie na ten temat co myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za porady. Chodziło mi to po głowie od pierwszego spojrzenia na oświetlone lustra. Kurde cała radośc popsuta. Myślałem,że da się to zrobic ale widzę,że trzeba będzie skorzystać z Waszych rad. Ale tak poza wszystkim to w czym problem? Słaba jakość szkła,złe przyklejenie do drzwi? Zbyt cieńka warstwa od tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę robił zaprawki w mało rzucających się w oczy miejscach. Na stanie mam tylko menzerne 2500. Jakim papierem to potraktować ,aby ta 2500 dała potem radę? Lakier vag L041

 

:?::?::?::o

 

dokooptuj jeszcze jakąś paste do tego

 

Mam 2500 i 4000. Stąd pytanie, czy będą jakieś papierki, które wyprowadzę tymi pastami na tym lakierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

canta8, jest jeszcze jedna opcja - jeśli lustra od tyłu nie są zabezpieczone folią tylko przyklejone do płyty i wykonawca zastosował zwykły silikon a nie szklarski to mógł on wejść w reakcję z tyłem lustra i będą się pojawiać różne kwiatki

Najlepsze rozwiązanie to reklamacja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę robił zaprawki w mało rzucających się w oczy miejscach. Na stanie mam tylko menzerne 2500. Jakim papierem to potraktować ,aby ta 2500 dała potem radę? Lakier vag L041

 

:?::?::?::o

 

dokooptuj jeszcze jakąś paste do tego

 

Mam 2500 i 4000. Stąd pytanie, czy będą jakieś papierki, które wyprowadzę tymi pastami na tym lakierze?

Jak chcesz się bawić w papierki to jeszcze FG400, PF2500 usuniesz hologramy po paście tnącej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.