Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno jeszcze lepszy od miedzianego jest smar porcelanowy :o W jednej z relacji Justyny widziałem jak nim przygotowywała piasty przed montażem kół. A na marginesie koła potrafią się zapiec. Raz złapałem gumę i nie mogłem sam zdjąć koła. Asistans z wielkimi młotami się też męczyli, mimo że najpierw się śmiali że koła nie mogę zmienić. Potem mieli minę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jak to aplikować

 

Przecież na etykiecie jest napisane? :dontknow:

 

Zabezpieczenie Stage 1 150 ml - dokładnie oczyszcza i wypełnia pory lakieru, tworząc gładką powierzchnię.

Zabezpieczenie Stage 2 150 ml - tworzy warstwę ochronną o diamentowym połysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jeszcze lepszy od miedzianego jest smar porcelanowy :o W jednej z relacji Justyny widziałem jak nim przygotowywała piasty przed montażem kół. A na marginesie koła potrafią się zapiec. Raz złapałem gumę i nie mogłem sam zdjąć koła. Asistans z wielkimi młotami się też męczyli, mimo że najpierw się śmiali że koła nie mogę zmienić. Potem mieli minę :oops:

 

Nie smar porcelanowy tylko pasta ceramiczna ;)

 

http://www.sklep.polishangel.pl/index.p ... 400ml.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yasiek, Ok dzięki za info. :)

Gdybym umiał angielski to bym nie pytał. :D

A kolega zostawił pod moją nieobecnoscią także do kogo miałem się zwrócić jak nie do grona profesjonalistów którzy zawsze mi prawde powiedzą i fachowo doradzą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawski produkt;) Wrzuce sobie na listę, chociaż zawsze uzywam smaru miedziowego na połaczenie piast/tarcz z felgą... tak BMW lubi się zapiec zwłaszcza jak zimą się lata bez kołpaka :P

 

Z drugiej strony często producenci tarcz, zabraniają używać pasty miedzianej na połączenie felga/tarcza (warranty void), a należy to połączenie tylko bardzo dobrze odczyścić.

Najlepiej użyć czegoś takiego (potocznie włosy murzyna):

P1010080.JPG

 

Ale nie tego:

xibit_murzyn.jpg

- te mogą nie doczyścić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie ? Dobry spawacz zrobi to tak,że się nie rozejdzie (nie pęknie).

Nieraz zawozilem coś do spawania to się za głowę łapałem jakie trupy ludzie oddawali do klejenia/spawania,które powinny wylądować w śmietniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o poradę. Mam w przedpokoju szafy a na nich przesuwne lustra od podłogi do sufitu. I przyprawią mnie one chyba o zawał serca. Kiedy słonce nie pada na nie wyglądają slicznie. Kryształowo,diamentowo. Kiedy słonce zaswieci wyglądaja tak jakby ktos pawia puścił. Jeden wielki zamaz.Próbowałem wielu rzeczy.Od klasycznych różnych płynów do szyb i luster ,poprzez babcine wynalazki z cytryną,octem, mocną esencją herbacianą i czym tam jeszcze do aresnału samochodowego.Czyściłem IPA czystą,rozcieńczoną, czyscilem APC rozcieńczonym,czystym,próbowałem cleanerów sciernych,nieściernych.Nawet na kawałku próbowałem UC Megsa. I nic. Bez słońca cycuś,w słońcu makabra. Problem w tym,że w lecie słońce cały czas będzie je oświetlało. Co zrobić? Już nie wiem czym to doczyścic. W słoncu wydaje sie to szkło byc pokryte jakby siwym osadem,którego nie da sie oczyścic. Pomocy!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.Spróbuje bo nie mam zamiaru sie poddac :D Dodam jeszcze,że specjalnie nakupowałem róznistych mikrofobr tylko do luster o stukturach gładkich,waflowych . Nic nie daje. Mysle,że to nie jest kwestia brudu na lustrze. One od dołu do góry mają taką jednolitą szarą warstwę która w słońcu wygląda paskudnie no i do niej się dziadostwo przykleja. Oba lustra są nią równomiernie pokryte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.