Skocz do zawartości

Lanos - pojazd tylko użytkowany


Frycu75

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowany prezentacją blasku vectry chciałem wam przedstawić swój pierwszy raz jeżeli chodzi o wnętrze :oops: . Na zewnątrz było tylko zwykłe mycie, wiec brak dokładnych zdjęć, tylko poglądowe.Do testu auto kolegi co to można z nim zrobić wszystko co się chce, a właściciel i tak nie będzie miał pretensji :kox: . O lanosa tak "dbano" ze dzieci po nim biegały i potrafiły skakać po dachu :shock: Niestety lanos odszedł do handlarzy z Warszawy i nie będę miał na czym ćwiczyć korekty lakieru :(

Co używałem do wnętrza:

Szyby - płyn do spryskiwaczy zimowy 50:50 z wodą

Plastiki - APC Bilt Hamber Surfex

Plastiki zabezpieczenie - SONAX Xtreme Cockpit Efekt matowy

Pranie tapicerki - TENZI TopEfekt TOTAL i Karcher RM760 - odkurzacz domowy Zelmer wodnik trio

Podsufitka RM760 + mikrofibra

Można powiedzieć że jaki samochód to i takie środki :D

A teraz parę zdjątek z akcji przed i po

99dd52556a15b871.jpg

9e6d4d4ec110bad4.jpg

c4118ec18ad3bd92.jpg

d23f21a40dd2478f.jpg

be20d2caf803bee1.jpg

d1a60d28ac30d2d0.jpg

b93fabb809255c67.jpg

a33c3cd8826091fe.jpg

deb5aefa6a17ebee.jpg

a68d828654aff1a1.jpg

eb25fef94e3e2bdd.jpg

f089651d0080c930.jpg

11042c9679772642.jpg

49df32ddea88f5f5.jpg

e1b5dbd98a1d4ebb.jpg

b3d74ace6a88fe5d.jpg

478340a06e72d4c8.jpg

f092c054a63e4941.jpg

c604fb0d93ce6460.jpg

dc9d26fb14680f22.jpg

f83145ce4a5027b1.jpg

1db0e2db8a32fd46.jpg

 

Mina właściciela bezcenna :mrgreen:

Najlepsze jest to, że ze zdjęciami "po" został wystawiony na allegro i został sprzedany w ciągu 15 min. Niestety panowie jak przyjechali po Lanosa trochę się zgarbili jak zobaczyli auto. Cała akcja i zdjęcia były robione w marcu zeszłego roku i może w tym czasie 2 razy odkurzone :lol: . Dodam że lanos wykorzystywany do celów zarobkowych z przewozem różnych środków + 2 małych dzieci :thumbdown: Zdziwienie handlarzy było wielkie :shock::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka troche lipa.

Zdjęcie przed i zdjecie po to troche mało. Dodatkowo mógłbyś je wrzucić w jakimś normalniejszym rozmiarze, a nie jako odnośniki ;) Jakieś 50/50, w trakcie prac, taniec pędzelków itp też by sie przydało.

Wyczyszczony z kurzu nawet ładnie, na temat prania nie mam wiedzy :P

Poczytaj forum, pooglądaj pare relacji i zaskocz latem, bo to sie bardziej nadaje do "co dziś zrobiłeś przy swoim aucie" :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo mógłbyś je wrzucić w jakimś normalniejszym rozmiarze, a nie jako odnośniki

Wrzuciłem przez fotosik i u mnie na podglądzie nie ma odnośników, tylko ładuje zdjęcia :o

Zdjęcie przed i zdjecie po to troche mało.

Pokazałem co zastałem i efekt końcowy, zdjęcia prawie z tych samych ujęć więc jak 50/50. Nie uważam że robienie zdjęć jak trzymam pędzelek, lub że zrobiła się piana od APC na plastikach dodaje coś relacji, poza ilością zdjęć. Jeżeli nie jest to innowacyjne, czy wnoszące coś ciekawego to po co? To jak to zrobić przecież czerpałem z forum ;) Sposób relacji wynika też z tego, że nie mieliśmy fotoreportera, a jak robota wciąga to wiecie że zapomina się o zdjęciach zwłaszcza jak człowiek 1 raz robi takie rzeczy.

 

Polecam Top Perfekt
pomyliłem się był perfect :oops:

 

Tylko przydałoby się wyprać podsufitkę
została wyprana, tylko zakres prac nie szedł po kolei - najpierw plastiki, potem pranie tapicerki,a tu już zgodnie z nauką zaczynając od podsufitki(mikrofibra i RM760)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo mógłbyś je wrzucić w jakimś normalniejszym rozmiarze, a nie jako odnośniki

Wrzuciłem przez fotosik i u mnie na podglądzie nie ma odnośników, tylko ładuje zdjęcia :o

Zdjęcie przed i zdjecie po to troche mało.

Pokazałem co zastałem i efekt końcowy, zdjęcia prawie z tych samych ujęć więc jak 50/50. Nie uważam że robienie zdjęć jak trzymam pędzelek, lub że zrobiła się piana od APC na plastikach dodaje coś relacji, poza ilością zdjęć. Jeżeli nie jest to innowacyjne, czy wnoszące coś ciekawego to po co? To jak to zrobić przecież czerpałem z forum ;) Sposób relacji wynika też z tego, że nie mieliśmy fotoreportera, a jak robota wciąga to wiecie że zapomina się o zdjęciach zwłaszcza jak człowiek 1 raz robi takie rzeczy.

 

Polecam Top Perfekt
pomyliłem się był perfect :oops:

 

Tylko przydałoby się wyprać podsufitkę
została wyprana, tylko zakres prac nie szedł po kolei - najpierw plastiki, potem pranie tapicerki,a tu już zgodnie z nauką zaczynając od podsufitki(mikrofibra i RM760)

z Top Perfekt to nie mnie zacytowałeś ;) zdjęcia mi pokazywało jako takie większe miniaturki w które trzeba było kliknąć ;)

nie odbierz moich słów jako atak tylko bardziej jako konsruktywną krytyke :P w zapuszczonym wnętrzu można naprawde fajnie pokazać przebieg prac ;)

Jakieś 50/50, w trakcie prac, taniec pędzelków itp też by sie przydało.

Wyczyszczony z kurzu nawet ładnie,

Jakiś Ty wymagający...

szczególnie jeśli chodzi o korekte za którą płace, a po 2myciach wychodzą zmatowienia po papierze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, to że ktoś nie ma na liczniku 3200 postów, wcale nie znaczy, że odwala lipną robotę ;) Może co najwyżej nie znać ""standardów"" (specjalnie w cudzysłowie) z PSB ;)

proponuję być ostrożniejszy w ocenach, skąd twierdzisz, że tam zmatowienia porobił? :song:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, to że ktoś nie ma na liczniku 3200 postów, wcale nie znaczy, że odwala lipną robotę ;) Może co najwyżej nie znać ""standardów"" (specjalnie w cudzysłowie) z PSB ;)

proponuję być ostrożniejszy w ocenach, skąd twierdzisz, że tam zmatowienia porobił? :song:;)

że lipną to nie, bo jak napisałem posprzątany jest dobrze tylko relacja kuleje. może źle to w słowa ubrałem. nie mam zastrzeżeń co do pracy tylko do relacji :P ja tam lubie poscrollować kilka minut :P

 

a co do zmatowień to nie wiesz o co chodzi i nie będe tego tłumaczył. nie chodzi mi o auto w relacji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhm... Co mam przez to rozumieć?

Tyko tyle że samochód był wart 1000zł i "klientowi" było bez różnicy czy umyje mu szyby płynem do spryskiwaczy, czy czymś innym, bo róznicę i tak widział kolosalną (szyby chyba nigdy nie były myte od środka) ;) Mogłem to wszystko też zrobić wodą i płynem do naczyń :lol:

O BMW za 1000zł i takim podejściem "klienta" do auta, tez bym tak napisał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyko tyle że samochód był wart 1000zł i "klientowi" było bez różnicy czy umyje mu szyby płynem do spryskiwaczy, czy czymś innym, bo róznicę i tak widział kolosalną (szyby chyba nigdy nie były myte od środka) ;) Mogłem to wszystko też zrobić wodą i płynem do naczyń :lol:

O BMW za 1000zł i takim podejściem "klienta" do auta, tez bym tak napisał ;)

Hehe, spoko. ;) Napisałem tak pół żartem bo domyśliłem się, że raczej nie o markę tu chodzi :D

Tak czy inaczej, jeszcze raz gratki za włożoną pracę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Bardzo pozytywnie, widać efekt :good:

 

Wraca stare dobre PSB, bez całej zamieszaniowej otoczki ;)

 

w 100% się pod tym podpisuje ! Bo kompletnie nie wiem po co komu wiedzieć czy ktoś trzyma pędzelek w lewej czy w prawej ręce albo jak wysprzatał w garazu tylko na czas relacji...

 

[ Dodano: 7 Marzec 2013, 14:51 ]

Bardzo pozytywnie, widać efekt :good:

 

Wraca stare dobre PSB, bez całej zamieszaniowej otoczki ;)

 

w 100% się pod tym podpisuje ! Bo kompletnie nie wiem po co komu wiedzieć czy ktoś trzyma pędzelek w lewej czy w prawej ręce albo jak wysprzatał w garazu tylko na czas relacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.