Skocz do zawartości

Grupa master- kto jak i dlaczego.


krd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za zasługi,prace itp. to widać,ale na pierwszy rzut oka mało kto z ekipy aktywnie działających,mastera nie ma ;)

 

Słowo klucz,

działających

 

Ekipa zbiera się co tydzień. Się coś pokazuje, omwaia, robi.

Przykład z 2 tyg wstecz.

Piatek spot do 1.00 w nocy, w sobote w dziupli jednego z partnerów odmelodwała sie polowa ludzi z dnia wczesniejszego, mimo e nikt sie na nic nie umawial.

 

Sie dziala sie ma.

Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dostali Mastera to od razu się zmienili ... jakoś zrobili się tacy mało mili ... :mrgreen:

SzaKal, woda sodowa:)

o tym właśnie pisałem kilka postów wcześniej... takie rangi nic nie dają.... DOBREGO dla nikogo :dontknow:

 

PS> napisał bym ostrzej, ale nie chcę drugiego warna złapać, w przypadku co by to ktoś bez dystansu do siebie przeczytał :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę się wtrącać......................

+1 :idea:

Ci ktorzy na to naprawde zasluguja sa na forum doceniani.Bez laurek i kolorkow.

Widac to np w tym temacie. Wiemy kto ma wiedze, chetnie pomaga i zasluzyl sobie na szacunek "wiedzobiorcow"

Pewnie dosc czesto przypomina im o tym skrzynka PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie pijeta :o Bo chyba dawno nikogo nie przyjeto do "M" więc pisać bez skrupułów jak coś

Po drodze jeszcze Justyna była, ale ona dalej skromna i miła, nic się nie zmieniło...

... a i Ty dalej "po swojemu" :lol::lol::lol::lol::lol:

 

[ Dodano: 13 Luty 2013, 23:31 ]

Ci ktorzy na to naprawde zasluguja sa na forum doceniani.Bez laurek i kolorkow.

Ciebie akurat też miałem na myśli, choć rzadko się zgadzamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie akurat też miałem na myśli, choć rzadko się zgadzamy

Dzieki.Takie slowa ciesza najbardziej.

Mialem juz chyba wszystkie kolory i rangi jakie mozna miec na forach internetowych i w takiej jak teraz ni naj....... najwygodniej :song:

Starosc, czlowiek robi sie leniwy.Zero parcia na podzialy i szufladkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Na dzień dzisiejszy pozostaje jak jest: na mastera trzeba sobie zasłużyć.

 

Jeśli ktoś jest aktywny, przekona innych masterów że ma dużą i dobrą wiedzę lub/i pokarze super relację, to nie wierzę że inni masterzy nie przyjmą takiego użytkownika do grona Masterów – co miało nie dawno miejsce.

Oczywiście działa to również w odwrotną stronę: w ostatnim czasie parę nieaktywnych masterów zostało deaktywowanych.

 

Jednakże pamiętajmy: to jest tylko hobby i nie należy wszystkiego brać na stawkę życiową!

Możliwe że ktoś sobie zasłużył na mastera a jeszcze nie jest, ale czy przez to jest gorszym użytkownikiem forum?!?

Jeżeli ktoś jest dobry to prędzej czy później znajdzie się na liście masterów, ale proszę wszystkich:

:!: PEACE – NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ – TO TYLKO HOBBY :!:

 

Wiosna tuż, tuż, relacje się ruszą, więc i masterów na pewno znów przybędzie. ;)

 

 

PS Swoją drogą: tyle napisanych postów – ile mogłoby to być relacji zrobionych w tym samym czasie… :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak dzięki, ale niebieska ranga to nie dla mnie, dużo czytam, rzadko coś napiszę, a o relacji w PSB to raczej mogę pomarzyć. Jak zabieram się do pracy przy samochodzie to nie mam czasu na bieganie z aparatem i szukanie ujęć. Jedyna całkowicie moja relacja powstała 2 lata temu i raczej druga szybko się nie pojawi ( w 2010 stawiałem pierwsze kroki i z vanquisz'em dłubaliśmy srebrne polo Classic, gdzieś w czeluściach PSB jest ten temat) :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.