Skocz do zawartości

Grupa master- kto jak i dlaczego.


krd

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytam: A kto chciałby zostać MASTER-em? Są jacyś chętni?

 

Jeśli ktoś czuje, że chce i się nadaje, nich zgłosi swoją kandydaturę do Administratora forum. Ten wówczas zadecyduje, czy godzien ów Waćpan na starania...

 

Należy zauważyć, że MASTER to ranga na forum internetowym(taka zabawa), a nie wyższy status społeczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

eśli ktoś czuje, że chce i się nadaje, nich zgłosi swoją kandydaturę do Administratora forum. Ten wówczas zadecyduje, czy godzien ów Waćpan na starania...

 

Jacek, kandydatura była zgłoszona parę stron wcześniej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd, ja też uważam, że wyróżnia się z tłumu i nie tylko on, a ranga Masta Blasta może mu przysługiwać, ale... Jego kandydatura najwidoczniej musi jeszcze trochę dojrzeć.

 

A Ty Krzystofie nie chciałbyś zostać Masterem? Masz 20 punktów pomógł? Rozeznanie w kosmetykologi, 2 lata aktywnego stażu. Jeśli tak zgłoś do administratora ową chęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
A Ty Krzystofie nie chciałbyś zostać Masterem? Masz 20 punktów pomógł? Rozeznanie w kosmetykologi, 2 lata aktywnego stażu. Jeśli tak zgłoś do administratora ową chęć.

 

Nie bede, sam zglaszal swojej kandydatury, jak inni docenia moj wklad i stwierdza ze zasluguje to go otrzymam (o ile w ogole), nie wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spotach chętnie maszyną lata, stafu pełno, doświadczenie jest, pomoc innym użytkownikom też, robota zawsze dokładna i wielu warszawskich mieszaczy potwierdzi.

 

To tak jakby jakieś uzasadnienie było potrzebne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Zgłaszam krd na mastera. Gdzieś jeszcze trzeba to podesłać, czy tu starcza ? ;)

 

Zgłaszam krd na mastera. Gdzieś jeszcze trzeba to podesłać, czy tu starcza ? ;)

+1

 

Jesli jest to szczere, a nie dla zabawy to dziekuje.

 

Tak czy siak nie o to chodzilo w calej tej mojej dyskusji i proponuje sie odwolac do mojego posta z dzisiejszej nocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak...tylko 4 na 6 prac w ostatnim konkursie to prace Masterów

 

Tak, więc ochotnicy, aspirujący do wyższej rangi masta-blasta niech próbują przebić jakością relacji "masterów". Masterzy z kolei powinni się starać, aby nie zostać w tyle. Ewentualnie utworzyć kilka nowych rang np. "King of PSB".

Taka zdrowa rywalizacja w plebiscycie, jakim bez wątpienia jest konkurs PSB... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę się wtrącać, bo na forum jestem dopiero 2 lata, także tyle co nic...

 

Moim zdaniem, żadnych tytułów w ogóle nie powinno być. No może z wyjątkiem Admina, jako funkcji. Wydzielając takie tytuły jak master

, zaczynamy niepotrzebnie dzielić ludzi na lepszych i gorszych. Wszyscy odeszli od tego co to jest "FORUM DYSKUSYJNE", wie ktoś co to jest Hide Park? (pewnie część wiedziała a inna część wpisała w Google :D ). Generalnie zasada w Speakers corner była taka, że można mówić wszystko, byle nie mówić źle o jej królewskiej mości (czyt. administracji ;) )

Cała idea takich stron, dawniej polegała na tym, że wszyscy byli równi i mogli podyskutować. Dla mnie przyznawanie mastera, to takie obwieszanie się orderami na wzajem :shock: :

 

ordery.jpg

 

Tak, tak... dokładnie jak na tym rysunku powyżej.

 

Dla mnie na przykład Masterem powinien być Kupusso, którego, jesli ktoś miał przyjemność poznać tak jak ja, wie, że ma niesamowitą wiedzę, arsenał kosmetyków i chęć pomocy... zupełnie anonimowej :good: Na co dzień widzicie go, jak pływa sobie wyluzowany w swojej oponie, pijąc drinki w postaci Barta Simpsona 8-) Ale to jest naprawdę bardzo miły, sympatyczny, cichy i bezinteresowny człowiek.... z ogromną wiedzą :good:

 

Chodzi mi o to, że takich "prawdziwych nieznanych" masterów jest wielu. Uważam, że nie tylko kilku osobom, powinno się to oceniać.

 

Dla mnie ten tytuł jest generalnie bez sensu, jak wiele innych tytułów. Kogo to "łechta" niech się cieszy, kto jest MASTEREM przez duże M nie musi mieć niebieskiego koloru, a naturalny szacunek użytkowników. Kogo ma "niebieski" ostrzegać? :dontknow: Nowych userów, co by "nie zadzierali" :dontknow: Nie wiem, naprawdę nie wiem... :dontknow: Spróbuj sobie odpowiedziec na to pytanie, drogi użytkowniku... :?

 

Ok, kończę swoją przydługą wypowiedź. Kto ma argument za istnieniem tytułu mastera niech się wypowie, bądź zamilknie na wieki :-]

 

PS> obiecuję, że postów dłuższych jak 4 linijki już nie będę pisał :song::-]

 

Edit:

PS2> mam nadzieję, ze Masterowie się o te ordery nie poobrażają - liczę na dozę poczucia humoru ;) Piszę to dla tego, że poznałem już paru takich "guru z zerowym poczuciem humoru" :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum się rozwija, osób coraz to więcej przybywa i co za tym idzie trzeba się ruszyc w tej kwestii :) zdecydowanie kolega tukolarz na niego zasługuje albo pomyslec o innych rangach co by wyróżnic tych co się w jakiś większy sposób angażują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.