Skocz do zawartości

Grupa master- kto jak i dlaczego.


krd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Propozycja na dzien dzisiejszy.

Nie od dzis wiadomo, ze nadanie miana Master na forum jest podyktowane wynikiem glosowania wsrod obecnych Masterow i innych osob uprawnionych do glosowania. Moja sugestia jest taka by to zmienic.

Glosowanie powinno byc przeprowadzone wsrod wszystkich uzytkownikow, tak samo jak z relacjami konkursowymi. Wedlug mnie byloby to bardziej fair, bo w koncu miano Master oznacza uzytkownika z wiedza, ktora to wiedza dzieli sie z innymi mniej obeznanymi w temacie forumowiczami. I to oni powinni moc decydowac czy dana kandydatura jest sluszna, czy tez nie. Na pewno szersze spektrum odbiorcow tylko uprawdopodobniloby realnosc wynikow. Nie wiem jaka jest obecnie procedura samego glosowania, tj. ile osob glosuje, ile glosow musi byc na tak by kandydatura przeszla weryfikacje, jednakze wedlug mnie uczciwe byloby nadanie tytulu Mastera po zdobyciu conajmniej 50% +1 glosow.

 

Nie ukrywam, ze bardzo licze na odzew administracji i jakis ruch w kierunku zmian :)

 

Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

krd, nie od dziś wiadomo, by stać się niebieskim trzeba klęknąć do miecza.

 

leighton-edmund-blair-pasowanie-na-rycerza-ok-1901.jpg

 

Nie mniej, uważam, że jak całe forum będzie głosowało to będzie troche burdel.

Dojdzie do tego, ze co 2 dzien ktoś będzie kogoś reklamował jako kandydata, będzie milion głosowań a i użytkownikom się to znudzi....

 

Zresztą, nie kolor i liczba postó/pomógł jest najważniejsza.

Chill bro i widzimy się na piątkowym kebsie.

 

8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Nie mniej, uważam, że jak całe forum będzie głosowało to będzie troche burdel.

Dojdzie do tego, ze co 2 dzien ktoś będzie kogoś reklamował jako kandydata, będzie milion głosowań a i użytkownikom się to znudzi....

 

Czy przy glosowaniach na PSB jest burdel?

Jakos do tej pory zaden user nie proponowal nikogo do miana Mastera, poza ostatnim przypadkiem kolegi tukolarz. Zostalo to zreszta w temacie do tego stworzonym, czyli w tym, w ktorym wlasnie piszemy. Takze, skoro nikt wczesniej z takiego prawa nie korzystal, to czemu nagle mieliby go naduzywac?

Ja kwestionuje jedynie sposob wyboru, a nie nominacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
To musiało by być jak w PSB.

Nominacje raz na 3 - 6 miesięcy?

 

Ponowie pytanie, czemu uwazasz, ze ludzie nagle zaczeliby pisac propozycje nominacji, skoro w zasadzie NIKT do tej pory tego nie robil. Z doscwiadczenia wiem, i potwierdza sie to na forum, ze ludzie raczej boja sie wychodzic z czyms przed szereg. Takze nie wydaje mi sie, aby mialo sie to zmienic i przybywac kilka/nascie propozycji dziennie/tygodniowo/miesiecznie.

 

Jestem pewien, ze administracja forum zauwaza kto sie aktywnie udziela i pomaga mniej doswiadczonym forumowiczom. Tylko swoje wybory niech poddadza pod glosowanie calego forum, a nie tylko kilkunastu osob ;) Z ktorych to i tak nie wszyscy sie aktywnie udzielaja na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu rozumiem że tez o swojej kandydaturze mówisz że chciałbyś być niebieskim :o:-]

 

z6010654Q,Policja.jpg

 

:lol::lol::lol: nie no żart..

 

Powiem tak nie wiem czemu ci tak zależy żeby zostać masterem. sadze ze twoja i innych pomoc w rożnych działach jest na + i niech ci bozia w dzieciach wynagrodzi za to co robisz. Podsumowując uważam że oznaczenie ,,MASTER" nie musi być wyznacznikiem tego kto ma wiedzę i pomaga innym .. i już.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
oznaczenie ,,MASTER" nie musi być wyznacznikiem tego kto ma wiedzę i pomaga innym .. i już.. ;)

 

zwłaszcza że większość masterów już dawno przeszła na forumową emeryturę i choć wiedze mają to z pomocą... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Powiem tak nie wiem czemu ci tak zależy żeby zostać masterem.

 

Zupelnie nie o to mi chodzilo. Nie wiem skad wysnules taki wniosek i szkoda, ze to zrobiles. Zaluje, ze kolega tukolarz nim nie zostal i naszlo mnie do przemyslen. Chodzi mi o samo glosowanie, nic wiecej.

W koncu to wszystko to i tak zabawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skad wysnules taki wniosek i szkoda, ze to zrobiles. Zaluje, ze kolega tukolarz nim nie zostal i naszlo mnie do przemyslen. Chodzi mi o samo glosowanie, nic wiecej.

W koncu to wszystko to i tak zabawa...

_________________

 

 

Krzychu luzik... napisałem bo tak to zrozumiałem , ale jak jest inaczej to ok :good: sorry wiec za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukolarz na prezy... na niebieskiego!!!

Dziwne, że najbardziej wartościowa, płodna, trzeźwo myśląca, rzetelna itp. itd. osoba do tej pory nie jest Masterem. Jeden z niewielu, który pisze faktycznie jak jest, a nie ukrywa swoje magiczne detailingowe sztuczki przed ogółem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, chyba nie da się tutaj nie dostrzec dowcipu.

Ja jednak uważam, że niebiescy powinni być wybierani wśród aktualnej ekipy. Dlatego, że chociażby początkujący użytkownicy nie bardzo mogą wiedzieć, kto na taką rangę zasługuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, jaka opcja, bo chyba czegoś nie doczytałem :o

 

Taka, że szanowne grono Masterów i innych lepszych ludzi wybiera szarych śmiertelników nagradzając ich za wkład włożony w nasz niemały detailingowy świat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.