Skocz do zawartości

DUB IT! 2013 19-21 lipiec 2013 Targi Kielce S.A


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

inco, Ja tutaj nikogo nie obrazam ;) ja tylko mowie ze takie widoki zawsze wywoluja usmiech na mojej twarzy ;) "nasze drugie polowki" wcisniete przy scianie "pilnujace" auta ;) Zawsze mi sie to rzuca w oczy ;)

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawić aut wyspowo się nie dało - padaly teksty, że stoją ludzie albo ekipami albo wogóle etc. Ogólnie podejście niektórych ekip mnie bardzo zniesmaczyło.

 

Co do odwiedzających, to ja naprawdę nie wiem - podczas imprezy kogo się nie pytałem to spoko, bez szkód i ogólnie bez problemu. Po imprezie jak rok temu, każdy ma lakier do korekty :) Na przyszłość trzeba poprostu być przy swoim aucie, bo niektórzy usilnie chcieli pogadać z właścicielami, ale przez pół dnia nikt się nie pokazał przy pojeździe. Poza tym w tym roku na tyle ile mogliśmy, zdobyliśmy słupki z pasami by wymusić pewne ciągi komunikacyjne i odgrodzić auta skrajne etc.

 

Proszę więc o nie powielanie plotek. NIKT nie zgłosił żadnych problemów z tytułu odwiedzających ani tym bardziej szkód.

 

Nasz democar Shine Clinic ( bordowe e34 na OZ Mito ) stał nieogrodzony, w przejściu koło hal i schodów ruchomych. Przewinęło się ogrom osób, nie odganialiśmy nikogo od macania lakieru - efekt po przetarciu QD auta zero szkód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.