Skocz do zawartości

DUB IT! 2013 19-21 lipiec 2013 Targi Kielce S.A


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Chciałbym Was zaprosić na organizowaną przez moją osobę zlot i targi motoryzacyjne. W części wystawienniczej pojawią się firmy z działki detailingowej, chciałbym też zorganizować mini konferencje/szkolenie które by przybliżyło ogółowi tematykę naszej pasji :) Poza tym zobaczyć będzie można sporo fajnych aut z naszego kraju i zagranicy a także wystawę klasyków pod patronatem ekipy klasyczny.com :) Poniżej trochę informacji ogólnych. Zapraszam Was serdecznie ;)

 

plakat.jpg

 

 

Po I edycji zlotu przeanalizowaliśmy wiele spraw związanych z organizacją i uwag, które do nas spłynęły od tamtego czasu, aby w tym roku uderzyć ze zdwojoną siłą.

Tak jak w ubiegłym roku naszym celem jest zgromadzenie najlepszych aut zrobionych wg. starej i sprawdzonej szkoły czyli nisko&szeroko . Nie ograniczamy się jedynie do VAG'ów, chętnie zobaczymy różne marki, które godnie reprezentują Polską scenę. Mamy nadzieję że ta impreza skupi "grube" auta wielu marek, które połączy wspólna idea, pasja i dobra zabawa.

 

Sam zlot będzie połączony z targami na których to wystawiać się będą najlepsze firmy z branży tuningowej. Każdy kto myśli nad modyfikacjami silnika, kupnem zawieszenia czy innymi modami będzie mógł o tym porozmawiać z fachowcami, a także złożyć zamówienie na sprzęt w promocyjnych cenach.

 

Aby impreza odbyła się na odpowiednim poziomie zdecydowaliśmy się na podtrzymanie formy uczestnictwa, a mianowicie wjazd tylko z zaproszeniami, które po pozytywnym przejściu selekcji zostaną rozesłane do zainteresowanych. W ten sposób chcemy zagwarantować wysoki poziom oraz bezpieczeństwo i spokój uczestników.

 

Ponadto aby uniknąć sytuacji z zeszłego roku, gdzie spora część ludzi nie pojawiła się bez uprzedniej informacji, do połowy czerwca będzie trzeba wpłacić kwotę za nocleg. Niestety zostaliśmy do tego zmuszeni po przejściach z zarządem hotelu.

 

 

Garść informacji:

 

> Termin imprezy : 19-21 lipca 2013

> Miejsce : Hala E Targów Kielce S.A

> Opłata rejestracyjna dla kierowcy: BRAK !

> Zorganizowane zostanie miejsce do porządnego umycia aut

> W hali profesjonalna ochrona oraz możliwość zaaranżowania stanowiska

> Możliwoć grupowania aut klubami/forami etc.

> Opłata dla widzów : 10zł normalny bilet, 6zł ulgowy, dzieci do lat 7 free

> Noclegi: noclegi@dubit.pl Hotel Tęczowy Młyn ( ***, 150m od Targów Kielce, teczowy.com.pl ) WAŻNE: wpłata do połowy czerwca 2013 r.

> Konkursy : Best of show : Old School, Best of show : New Wave, Dyno Queen ( punktowana moc, unikalność, stopień zmodyfikowania oraz wystylizowanie ), Best interior, Sickest rims, Air battle, Obsessive Car Detailer ( OCD - najlepiej zachowane auto, oceniania powłoka lakiernicza, czystość wnęk, nadkoli, komory itd.), Hi5 old school ( wyróżnienia dla 5 samochodów wyróżniających się w Old School ), Hi5 new wave ( wyróżnienia dla 5 samochodów wyróżniających się w New Wave ), Nagrody i wyróżnienia przygotowane przez partnerów imprezy.

 

ZGŁOSZENIA można nadsyłać od 21.01 - 06.2013 r. Zaproszenia do udziału w imprezie zostaną rozesłane po zakończeniu zbierania zgłoszeń, tj. w czerwcu.

 

Formularz zgłoszenia samochodu -> http://dubit.pl/?page_id=136

 

Ramowy plan imprezy :

 

> Piątek : przywitanie uczestników, rejestracja, ustawienie aut, wieczorna impreza zapoznawcza.

 

> Sobota : otwarcie bram, pokaz aut oraz stoisk partnerów, rozegranie konkurencji, impreza integracyjna (poczęstunek, %%, DJ - FREE dla każdego zaproszonego).

 

> Niedziela : Rozdanie nagród, pożegnanie uczestników, zakończenie imprezy.

 

 

 

Wizualizacja głównej hali:

 

http://www.targikielce.pl/main/ck_panoramy/hala.php

 

Wizualizacja calego terenu:

 

http://www.targikielce.pl/main/wirtualny_spacer/start_targi_tour.html

 

 

 

Tak to wyglądało w 2012

 

VIDEO:

 

 

PHOTO:

 

http://www.volxzone.com/galerie/vag/2-uncategorised/65-dubit-2012.html

 

 

Kontakt:

 

> GG : 3690229 lub 3829628

> GSM : 505 181 851 lub 605 625 299

> Mail : info@dubit.pl

> Facebook : https://www.facebook.com/DUB.IT.CK/

> WWWW: http://www.dubit.pl

 

Jednak tutaj ja i Qbejs będziemy się starać na bieżąco odpowiadać na wszelkie pytania oraz dodawać nowe newsy na temat imprezy.

 

 

ZAPRASZAMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsessive Car Detailer ( OCD - najlepiej zachowane auto, oceniania powłoka lakiernicza, czystość wnęk, nadkoli, komory itd.)

 

Hmmm tak sobie pomyslalem ze przy tej ilosci aut wycackanych wybrac najlepsze to juz chyba trzeba liczyc ziarenka piasku w nadkolach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku deczko inaczej będzie. Idziemy w stronę takiego układu aut, przemieszanych stoiskami wystawienniczymi. Trudno jest organizować imprezy z odwiedzającymi z wiadomych powodów, jednak nie ma co się zrażać - rok temu wiele rzeczy było na spontanie bo tak naprawdę całość robiłem ja + dwie osoby.

 

 

 

IMG_0545.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja także uczestniczyłem w zlocie. Auta ciekawe, estetyka nie zawsze do mnie trafiająca ale mające swój styl i pomysł. Wiele samochodów to typowe "auta na fejsa", które na zdjęciach wypadają fajnie a bliższym kontakcie wychodzi mnóstwo niedoróbek i braku dbałości o detale. To co mnie rozczarowało najbardziej to przygotowanie kosmetyczne aut. Już nawet się nie czepiam, że 90% wymagało korekty ale wiele z nich nie było nawet dokładnie posprzątanych a brudne, pomazane szyby królowały na zlocie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłem cały weekend i muszę przyznać, że impreza naprawdę na poziomie :good:

Jedynie zachowanie niektórych "oglądczy", było poniżej krytyki :thumbdown:

Jak ktoś chce zobaczyć, to tutaj jest parę zdjęć ode mnie: http://www.flickr.com/photos/avudoo/set ... 749724404/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie zachowanie niektórych "oglądczy", było poniżej krytyki :thumbdown:

 

tzn?

 

poza macaniem samochodów, wsiadanie do nich, bawienie się elektroniką itp.

wielu osobom nie przeszkadzało, że jakieś samochody były odgrodzone słupkami z taśmą

ponoć były przypadki porysowania samochodu, czy też powgniatania membran w głośnikach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Ja także uczestniczyłem w zlocie. Auta ciekawe, estetyka nie zawsze do mnie trafiająca ale mające swój styl i pomysł. Wiele samochodów to typowe "auta na fejsa", które na zdjęciach wypadają fajnie a bliższym kontakcie wychodzi mnóstwo niedoróbek i braku dbałości o detale. To co mnie rozczarowało najbardziej to przygotowanie kosmetyczne aut. Już nawet się nie czepiam, że 90% wymagało korekty ale wiele z nich nie było nawet dokładnie posprzątanych a brudne, pomazane szyby królowały na zlocie :(

 

Bo auta nie przyjechaly na lawecie tylko na wlasnych kółkach ;)

 

Jedynie zachowanie niektórych "oglądczy", było poniżej krytyki :thumbdown:

 

tzn?

 

poza macaniem samochodów, wsiadanie do nich, bawienie się elektroniką itp.

wielu osobom nie przeszkadzało, że jakieś samochody były odgrodzone słupkami z taśmą

ponoć były przypadki porysowania samochodu, czy też powgniatania membran w głośnikach...

 

masakra...

 

[ Dodano: 23 Lipiec 2013, 08:19 ]

Ja także uczestniczyłem w zlocie. Auta ciekawe, estetyka nie zawsze do mnie trafiająca ale mające swój styl i pomysł. Wiele samochodów to typowe "auta na fejsa", które na zdjęciach wypadają fajnie a bliższym kontakcie wychodzi mnóstwo niedoróbek i braku dbałości o detale. To co mnie rozczarowało najbardziej to przygotowanie kosmetyczne aut. Już nawet się nie czepiam, że 90% wymagało korekty ale wiele z nich nie było nawet dokładnie posprzątanych a brudne, pomazane szyby królowały na zlocie :(

 

Bo auta nie przyjechaly na lawecie tylko na wlasnych kółkach ;)

 

Jedynie zachowanie niektórych "oglądczy", było poniżej krytyki :thumbdown:

 

tzn?

 

poza macaniem samochodów, wsiadanie do nich, bawienie się elektroniką itp.

wielu osobom nie przeszkadzało, że jakieś samochody były odgrodzone słupkami z taśmą

ponoć były przypadki porysowania samochodu, czy też powgniatania membran w głośnikach...

 

masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie zachowanie niektórych "oglądczy", było poniżej krytyki :thumbdown:

 

tzn?

 

poza macaniem samochodów, wsiadanie do nich, bawienie się elektroniką itp.

wielu osobom nie przeszkadzało, że jakieś samochody były odgrodzone słupkami z taśmą

ponoć były przypadki porysowania samochodu, czy też powgniatania membran w głośnikach...

 

Znowu? Już w tamtym roku tak było i przecież miało to zostać wyeliminowane w tym roku.... :/:/:/

 

Zgadzam się z Marcinem... Domel ale na miejscu była możliwość ogarnięcia fury nawet swoimi kosmetykami, więc argument, że przyjechały na kołach jest trochę nie na miejscu :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Jedynie zachowanie niektórych "oglądczy", było poniżej krytyki :thumbdown:

 

tzn?

 

poza macaniem samochodów, wsiadanie do nich, bawienie się elektroniką itp.

wielu osobom nie przeszkadzało, że jakieś samochody były odgrodzone słupkami z taśmą

ponoć były przypadki porysowania samochodu, czy też powgniatania membran w głośnikach...

 

Znowu? Już w tamtym roku tak było i przecież miało to zostać wyeliminowane w tym roku.... :/:/:/

 

Zgadzam się z Marcinem... Domel ale na miejscu była możliwość ogarnięcia fury nawet swoimi kosmetykami, więc argument, że przyjechały na kołach jest trochę nie na miejscu :dontknow:

 

mnie to mowisz... wiadomo. Shine to podstawa :)

 

BTW.Zawsze jest duzo zdjec takich "ogolnych" panoram. A ja chetnie bym zobaczyl wszystkie te niedoskonalosci tych fur z bliska :)

 

Ma ktos moze ?

 

 

Druga sprawa taka offtopicowa - zawsze mi to wywoluje usmiech na twarzy ;) Zdjecia pokazuja auto a gdzies tam z tylu ekipę "wlasciciela" lub jego dziewczyne scisnieta w kacie z tobolami ... (pewnie pilnuje)

 

Foto :

http://www.flickr.com/photos/avudoo/934 ... 749724404/

 

Mozna by takich obrazkow wiele znaleźc ;) na kazdym zlocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa taka offtopicowa - zawsze mi to wywoluje usmiech na twarzy ;) Zdjecia pokazuja auto a gdzies tam z tylu ekipę "wlasciciela" lub jego dziewczyne scisnieta w kacie z tobolami ... (pewnie pilnuje)

 

Foto :

http://www.flickr.com/photos/avudoo/934 ... 749724404/

 

Mozna by takich obrazkow wiele znaleźc ;) na kazdym zlocie ;)

 

Moje zdjęcia akurat są robione w niedziele późnym popołudniem, a większość osób do 12 musiała wymeldować się z hotelu, więc stąd takie obrazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Druga sprawa taka offtopicowa - zawsze mi to wywoluje usmiech na twarzy ;) Zdjecia pokazuja auto a gdzies tam z tylu ekipę "wlasciciela" lub jego dziewczyne scisnieta w kacie z tobolami ... (pewnie pilnuje)

 

Foto :

http://www.flickr.com/photos/avudoo/934 ... 749724404/

 

Mozna by takich obrazkow wiele znaleźc ;) na kazdym zlocie ;)

 

Moje zdjęcia akurat są robione w niedziele późnym popołudniem, a większość osób do 12 musiała wymeldować się z hotelu, więc stąd takie obrazki.

 

tzn nie chodzi mi o jakos zdjec, czy tam kompozycje etc etc...

Chodzi tylko o to ze ludzie na zlotach komponuja sie w takie grupki, kazdy przy "swoim" aucie ;) no ale nie wazne. Nie ubiore tego w slowa ;)

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa taka offtopicowa - zawsze mi to wywoluje usmiech na twarzy ;) Zdjecia pokazuja auto a gdzies tam z tylu ekipę "wlasciciela" lub jego dziewczyne scisnieta w kacie z tobolami ... (pewnie pilnuje)

 

Foto :

http://www.flickr.com/photos/avudoo/934 ... 749724404/

 

Mozna by takich obrazkow wiele znaleźc ;) na kazdym zlocie ;)

 

Moje zdjęcia akurat są robione w niedziele późnym popołudniem, a większość osób do 12 musiała wymeldować się z hotelu, więc stąd takie obrazki.

 

tzn nie chodzi mi o jakos zdjec, czy tam kompozycje etc etc...

Chodzi tylko o to ze ludzie na zlotach komponuja sie w takie grupki, kazdy przy "swoim" aucie ;) no ale nie wazne. Nie ubiore tego w slowa ;)

 

pozdro.

 

Nie jest tak do końca, zgadzam się są grupki ale nie tak że każdy przy swoim aucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel śmiało możesz ubierać w słowa bo akurat trafiłeś foto z moim pojazdem.

 

Normalna kolej rzeczy , że ludzie tworzą grupki bo nie rzadko jest tak iż nie widzą się kilka miesięcy bo są z różnych części polski. Chyba naturalnym jest to, że jak już gdzieś siąść i pogadać to chyba przy swoim aucie ? Chyba, że wychodzisz z założenia "siadam gdzie mnie poniesie" i walisz obok jakiego bądź auta.

 

Po 3 dniach na hali nic mi już nie jest dziwne. Epickie macanka samochodów przez troglodytów zawsze spoko. I weź tu nie pilnuj... Porsche od Łukasza było wręcz w dramatycznym stanie a chłopak ledwo co po korekcie wpadł...

 

Co do samej imprezy jak dla mnie mega fajna! super ludzie, super auta.

 

Ktoś tu jeszcze coś pisał, że zobaczył by foty tych niedoróbek na autach... normalnie żal. Jakbyś nigdy nic nie zrobił i nie wiedział, że nie zawsze wychodzi tak jak by się chciało. Ja osobiście nie widziałem auta na mega drucie więc przepraszam, że o tym w ogóle wspomniałem.

 

[ Dodano: 23 Lipiec 2013, 10:26 ]

Domel śmiało możesz ubierać w słowa bo akurat trafiłeś foto z moim pojazdem.

 

Normalna kolej rzeczy , że ludzie tworzą grupki bo nie rzadko jest tak iż nie widzą się kilka miesięcy bo są z różnych części polski. Chyba naturalnym jest to, że jak już gdzieś siąść i pogadać to chyba przy swoim aucie ? Chyba, że wychodzisz z założenia "siadam gdzie mnie poniesie" i walisz obok jakiego bądź auta.

 

Po 3 dniach na hali nic mi już nie jest dziwne. Epickie macanka samochodów przez troglodytów zawsze spoko. I weź tu nie pilnuj... Porsche od Łukasza było wręcz w dramatycznym stanie a chłopak ledwo co po korekcie wpadł...

 

Co do samej imprezy jak dla mnie mega fajna! super ludzie, super auta.

 

Ktoś tu jeszcze coś pisał, że zobaczył by foty tych niedoróbek na autach... normalnie żal. Jakbyś nigdy nic nie zrobił i nie wiedział, że nie zawsze wychodzi tak jak by się chciało. Ja osobiście nie widziałem auta na mega drucie więc przepraszam, że o tym w ogóle wspomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.