Skocz do zawartości

Oklejanie Ferrari matową folią


Globy

Rekomendowane odpowiedzi

Super wyszło :) U nas w klubie kolega okleił sobie dach na czarny mat,nawet sympatycznie to wyszło.Też się zastanawiam nad oklejeniem dachu..Jak myślicie jak potem z pielęgnacją takiego dachu wygląda sytuacja?? Sa jakieś specjalne środki do konserwacji?? czy jakiś wosk na folię się kładzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem lakier po zdjętej folii. Żadnego śladu. Pielęgnacja, jesli już ktoś się upiera-to tak jak lakieru, myślę o wosku czy sealantach. Tylko czy jest sens? Dobrze umyta czarna matowa wygląda sama dobrze. A i tak np. na wiosnę do zdjęcia. Dla tzw. jaj. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Prosty patent -> kupić folię 3M carbonową i okleić maskę i dach i tylną klapę ;) Jak dla mnie ciekawostka, nie wiem co w tym tuningowego. Z matową czarną lub inną (np. kremową) to daje ciekawy efekt wizualny. Ale nie nadaje się do auta użytkowanego dzień w dzień, bo przytrze ktoś was na parkingu i uszkodzi folię to cały efekt pryska.

 

Przykład z aukcji usera TooSlow:

3m-carbon-auta-res.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała zabawa z białymi czy oklejanymi samochodami to rzecz gustu i nawet nie warto sprzeczać się kto tu ma rację.

Chciałem tylko wyrazić swoje zdanie na temat oklejania Ferrari w mat i to w dodatku tandetną folią. Jak dla mnie... porażka

co innego kupić sobie reventóna, ale nie czerwone ferrari w folii, gdzie w każdym zakamarku prześwituje nam oryginalny lakier. No chyba że chłopki zostały po godzinach i okleiły wlew paliwa i maskę od spodu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

metys, ja to traktuję jako modę. Była moda aby zmieniać nakładki na pedały, dodawać spoilery i inne cuda, które miały nadawać niepowtarzalnego wyglądu - co prawda są zwolennicy tego nadal, ale moda przeminęła i przyszła kolejna wraz z nowymi możliwościami i jakością nowych folii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdą jest, że folie są na prawdę dobrej jakości. Od dawna są stosowane w przypadku niemieckich taxi i sprawdza się to wyśmienicie.

Jeśli ktoś ma hmmm Ferrari 458, czy masserati mc12 i chce się wyróżniać z tłumu to jest tysiąc innych sposobów.

Nie mam oczywiście nic przeciwko i jeśli ktoś się na taki zabieg decyduje to jest to jedynie jego wybór. Miałem tylko okazję obejrzeć a5 znajomego (nawet nie wiedziałem, że to jego :) ) była oklejona w szary mat i wyglądało to jak by miał pod spodem 200kg szpachlu

 

robota chłopaków z zamieszczonego filmiku wygląda przynajmniej profesjonalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ładne oklejenie :) Mi mojego Leona oklejały chłopaki z okolic Krakowa ,co prawda był to dach i lusterka ale naprawde są dobrzy w tym co robią,niestety nie pamiętam nazwy firmy ale jak ktoś będzie zainteresowany to mogę wrzucić zdjęcia i podać numerek telefonu

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.