Skocz do zawartości

Krew (chyba) czym sprać.


markos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na podsufitce w grande punto mam nietypowe kropki koloru czerwonego i niczym nie chce zejść wygląda to jak krew ale czy krwią rzeczywiście jest nie wiem. Taki kupiony.

Jutro dam foty to może coś podpowiecie prane ekstrakcyjnie 2x i wciągane nie chce więcej żeby się podsufitka nie odkleiła.

Polecicie coś?

A i to jest w okolicach tych rączek do trzymania przy każdej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak koledzy wyżej piszą. W wakacje prałem clio w którym na tylnej kanapie przewożono psa ze skaleczoną łapą na jakimś kocu a że przez koc przesiąkło to krew była na kanapie. Bardzo ładnie wszystko zeszło najpierw potraktowane wodą utlenioną i po paru minutach standard czyli prespray i ekstrakcja. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też z krwią nie miałem problemu przynajmniej na tekstylnych tapicerkach. Myłem tym płynem do alcantary Avel i zeszło od razu. Poza tym, plamy z krwi, jak słusznie wyżej kolega zaznaczył szybko ciemnieją.

 

Jak są to wyraźne "kropki koloru czerwonego" , to czy ktoś przypadkiem jakimś markerem tam nie dziabnął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega a to aby na pewno krew?

dziwne miejsce pod samym uchwytem-kiedyś miałem podobny przypadek i jak sie okazało klient sie przyznał ze eksplodowała mu cola

podobne ślady zostaja tez po nadmiernym-obfitym praniu które nie zostały w porę osuszone i wchodzi pleśń(miałem taka poprawke po handlarzu autek który sam próbował prać zimą,podsufitka była zalana woda i nie usuniety nadmiar ,potem zamkniete szyby i wstawiony do nieogrzewanego garazu- ze niby sam wyschnie tyle ze koles pojechał na tydzień na narty a tapicerka zachodziła pleśnia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co na zdjęciach prawdopodobnie pleśń, mniej prawdopodobne rdza, lub coś innego, spróbuj kombinacją słabe apc, woda, szczoteczka, odessanie, ew powtórzyć kilka razy; mniejsze plamki winny zniknąć, te większe mogą pozostać.

Spotkałem się z takimi plamkami w autach w których nigdy nie była prana podsufitka (choć to nie reguła), wiec albo to od wilgoci albo pies wie; nawet w firmowym dostawczaku te plamy goszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
według mnie to kupki much! Kiedyś rano wypuściłem muchę z samochodu, a na szybie kilka chwil później dostrzegłem tego koloru plamki ;)

:lol::D:-]

 

Ale serio! :D

Kiedyś nawet obserwowałem muchy i naprawdę stawiają klocki na oknach i firankach :-]

Stawiają ale to nie ta bajka.

Tak to nie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.