Skocz do zawartości

Sonax Xtreme Briliant Shine Detailer


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
Witam, mam okazje kupic BSD 5 L, lecz jak to wyglada z data waznosci? Jezeli uzyje ten produkt raz w miesiacu.

Hehe, to na 10 lat będziesz mia:-)
Ja mam od 4 lat BSD i nic mu nie jest (nie przemarzam).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim to zużyjesz samochody zostaną zakazane, staniesz się eko freakiem i kupisz rower lub kolor i blask lakieru będzie sterowany smartfonem z poziomu aplikacji.

Szkoda życia na wiązanie się z jakimkolwiek środkiem na tak długo...

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.04.2019 o 16:45, _harry napisał:

Szkoda życia na wiązanie się z jakimkolwiek środkiem na tak długo...

Z bsd? a w życiu, on jest już od kilku lat na rynku i nadal wiele osób jest wiernych qd'kowi na sterydach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
4 minuty temu, kaktusPL napisał:

Kiedyś obiło mi się o uszy, że nie powinno się go kłaść na upały, tylko raczej w okresie jesiennym, zimowym, bo sprawia jakieś problemy. Prawda to czy kolejna legenda ? 🙂 

Zimowość sonaxa wynika z jego cech. Można używać cały rok bez problemu. Nie mam doświadczenia z aplikacją przy obecnych temperaturach to tutaj nie pomogę ale jako że to sonax to na pewno da się 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem kilka dni temu BSD i wczoraj zaaplikowalem go na auto ale pod światło wychodziły mi straszne mazy i chmury... aplikowałem wg instrukcji jednego z youtuberow, na aplikator mikrofibrowy i rozprowadzenie na krzyż i docieranie fluffym. Trzeba była się sporo namachać i to na większym docisku żeby usunąć mazy..
Jak u was to wyglada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Bapko napisał:

Jak u was to wyglada?

Bez problemu nawet w słońcu , psikam na fibre z krótkim włosiem i rozprowadzam na elemencie . Pózniej fibra z dłuższym włosiem i finalne dotarcie , nie ma żadnych mazów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu nawet w słońcu , psikam na fibre z krótkim włosiem i rozprowadzam na elemencie . Pózniej fibra z dłuższym włosiem i finalne dotarcie , nie ma żadnych mazów .

Jeden strzał na panel ( powiedzmy drzwi) wystarczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusje tego typu przypominają dyskusję z intormatykiem przy awarii programu, na zasadzie: "dziwne, u mnie działa".

Koledzy z kłopotami nie piszą jaki mają lakier, jak przygotowali go do użycia detailera, czy coś już leży na lakierze.

Przecież porady w takim przypadku to wróżenie z fusów.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bapko napisał:

Jeden strzał na panel ( powiedzmy drzwi) wystarczy?

Zależy jakiej wielkości panel , na maskę dwa strzały ,na drzwi jeden powinien wystarczyć , chyba ze to są drzwi od coupé to wtedy dwa musisz dać .

2 godziny temu, _harry napisał:

jak przygotowali go do użycia detailera,

To nie wosk ani powłoka żeby przygotowywać lakier .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.